Ірина Черниш

Голова ГО Save Dnipro
Ірина Черниш
Ірина Черниш 4

SaveEcoBot – найбільший в Україні агрегатор екологічних даних про забруднення, забруднювачів та інструменти захисту довкілля, який створила 2018 року команда SaveDnipro.

Серед відзнак екологині – Стейкхолдер зелених змін 2018, Open Data Leader Award 2019, Берегиня довкілля 2020, Подяка Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України за активну громадянську позицію та вагомий внесок у розвиток інновацій у сфері захисту довкілля (2020).

Напрями діяльності Ірини Черниш: оперативне управління ГО, адміністративні питання ГО, адвокація та захист екологічних прав громадян України, цифровізація екологічних даних, гармонізація екологічного законодавства, просвітницька діяльність.

Першою великою перемогою називає успішну адвокаційну кампанію із захисту екологічних прав містян від негативного впливу промислової діяльності ДТЕК Придніпровської ТЕС (3 процедури ОВД у 2017–2018 роках). Результатом стали зобов'язання найбільшого промзабруднювача міста провести екологізацію виробництва майже на 1 млрд грн.

У планах — розвиток цифровізації екологічних процесів та процедур в Україні та за її межами, а також просування відкриття екологічних даних та розвиток систем екологічного моніторингу якості повітря.

Читайте також Всі новини
В Україні запрацював Національний реєстр викидів
В Україні запрацював Національний реєстр викидів

Сервіс надає інформацію про 4 тисячі підприємств-забруднювачів

ТОП жінок-драйверок екологічної політики України
ТОП жінок-драйверок екологічної політики України

Ми розповімо вам про 16 жінок, які зробили вагомий внесок у створення екологічної політики нашої країни