Про проєкт

Медіаплатформа про екологічну політику України. Останні новини законодавства в сфері екології та охорони навколишнього середовища.

Екологічна політика в Україні активно розвивається, з'являються нові закони, змінюється регуляторна база, виникають нові виклики. Підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом поставило перед Україною нові амбітні цілі. Екологічна політика стала невід'ємною частиною економіки і геополітики.

Реформування екологічного законодавства і активізація зусиль в сфері охорони навколишнього середовища є новими трендами для влади і політичних сил.

Мета медіаплатформи «ЕкоПолітика» — сформувати цілісну картину екологічної політики в Україні, відстежувати законодавчі зміни, показувати весь спектр думок з актуальних питань охорони навколишнього середовища.

На сторінках медіаплатформи «ЕкоПолітика» ви зможете ознайомитися з інформацією про всі актуальні питання, які турбують громадян України, екологічних активістів, представників влади та бізнесу.

Завжди свіжі матеріали про реформу управління відходами, розвиток відновлюваної енергетики, нові екологічні та енергозберігаючі технології, проблеми Чорнобильської зони і радіації, стан лісів і річок України, стан повітря в містах, проблеми пластикових пакетів і відходів, вторинної переробки та використання побутових і промислових відходів і багато іншого.

Контакти 

Зв'яжіться з нами — info@ecopolitic.com.ua 

Телефон: +38 093-659-59-75 

Адреса: Київ, вулиця Мечникова, 2