Андрій Конеченков

Голова правління Української вітроенергетичної асоціації
Андрій Конеченков
Андрій Конеченков 0

Віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації (WWEA), директор Українського вітроенергетичного агентства.

Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА) - Всеукраїнська громадська, неприбуткова організація, метою якої є просування вітроенергетичних технологій та захист інтересів вітроенергетичного сектору на національному та міжнародному рівнях.

УВЕА об'єднує розробників вітроенергетичних проектів, виробників і постачальників вітроенергетичного обладнання, енергетичні та будівельні компанії, вчених і дослідників, юристів, громадські організації, споживачів і всіх інших, що задіяні в вітроенергетичному секторі - одному один із секторів світової енергетики, які найбільш швидко розвиваються.

Українська вітроенергетична асоціація співпрацює з різними національними, обласними і місцевими органами влади, сприяє поліпшенню обміном інформацією та досвідом серед всіх учасників енергетичного сектору країни.

Спеціалізується на питаннях: законодавства, що стосується вітрової енергетики, "зеленого" тарифу, перспективами розвитку "зеленої" енергетики в Україні, світовими трендами альтернативних видів енергії.

Читайте також Всі новини
ТОП чоловіків-драйверів екологічної політики України
ТОП чоловіків-драйверів екологічної політики України

Редакція вирішила відзначити тих, хто бере активну участь у формуванні екологічного порядку денного