У Житомирі вкотре звернулися до влади Львова через незаконне вивезення сміття facebook.com/deiukr

У Житомирі вкотре звернулися до влади Львова через незаконне вивезення сміття

Зоряна Бердник

Йдеться про інцидент, який стався 20-21 березня

Депутати Житомирської обласної ради звернулися до Львівської облради, ОДА та міськради Львова через вивезення та самовільне скидання побутових відходів із регіону на території Житомирщини.

Відповідне звернення депутати ухвалили на сесії облради, передає "Укрінформ".

"Ми, депутати Житомирської обласної ради, стурбовані ситуацією, яка склалася в Житомирській області щодо несанкціонованого й самовільного розміщення твердих побутових та інших відходів (зокрема, медичних) у не передбачених на те місцях, що має системний характер і львівське походження", - йдеться у зверненні.

У документі наголошується, що 20-21 березня жителі села Будичани Житомирського району виявили стихійне звалище побутових та інших відходів на території цегляного заводу, який не працює. Серед сміття були й медичні відходи – одноразові халати, маски, рукавички, упаковання від таблеток і медпрепаратів, а також квитанції з міста Львова.

Депутати акцентували на тому, що відходи розміщені у водоохоронній зоні річки Будичина, що є притокою річки Тетерів, яка формує водосховище для відбору питної води.

Через інцидент було надіслано звернення в правоохоронні органи.

Депутати Житомирської облради також просять владу Львова перевірити медичні заклади на предмет належного поводження та зберігання медичних відходів.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у березні львівське сміття знову опинилося на Житомирщині. Незаконне звалище у своєму населеному пункті виявили жителі села Будичани Чуднівської громади.

Нагадаємо також, що у Львівській міськраді розповіли, у якому стані нині, через п'ять років після трагедії, перебуває Грибовицьке сміттєзвалище.

Читайте також
Масовий мор риби на Житомирщині: у пробах води виявили отруйні речовини
Масовий мор риби на Житомирщині: у пробах води виявили отруйні речовини

Збитки від загибелі риби сягнули понад 150 тисяч гривень

На Житомирщині знайшли незаконні вирубки дерев у лісгоспі
На Житомирщині знайшли незаконні вирубки дерев у лісгоспі

Екологи наголосили, що не стоятимуть осторонь рубок у цінних лісах