Понад половина українців вважає, що цирки з тваринами потрібно заборонити Shutterstock

Понад половина українців вважає, що цирки з тваринами потрібно заборонити

Олена Яценьо

Соцопитування показало, яких категорій людей серед них більше

Ідею заборони цирків із тваринами підтримують 57% українців.

Про це свідчать дані свіжого опитування Kantar Ukraine, інформує організація UAnimals у фейсбуці.

Згідно з результатами дослідження, частіше з опитаних загалом за підтримку заборони використання тварин у циркових шоу виступили жінки (65%) та молодь (67%).

Водночас проти відповідної ініціативи 22% респондентів.

Зазначимо, що опитування Kantar online TRACK репрезентує міське населення України, яке користується інтернетом у віці 18-55 років за статтю, віком, типом населеного пункту, регіону (поширення інтернету в цій групі – 84%).

Як повідомляла ЕкоПолітика, зоозахисники з організації UAnimals попросили українців долучитися до повної заборони цирків із тваринами через сприяння тому, щоб відповідний законопроєкт № 5409 винесли в прохідну частину на голосування.

Водночас Рада директорів державних циркових підприємств України закликала парламент не ухвалювати законопроєкт № 5409 про заборону вистав за участі тварин.

Нагадаємо також, що 15 грудня біля будівлі українського парламенту влаштував поодинокий пікет активіст у зеленому костюмі динозавра. Метою зоозахисників було закликати народних депутатів ухвалити законопроєкт № 5409 про заборону цирків із тваринами. Цей проєкт закону було внесено до порядку денного, однак у кінець списку.

Читайте також
В Бородянці через халатність загинуло 335 собак: зоозахисники вимагають покарання
В Бородянці через халатність загинуло 335 собак: зоозахисники вимагають покарання

Співробітники не відкрили вольєри, не розсипали корми, не дозволили тваринам вільно гуляти на огороджений парканом території притулку