Під Радою мітингував "зелений динозавр": які вимоги висунув. Фото UAnimals

Під Радою мітингував "зелений динозавр": які вимоги висунув. Фото

Олена Яценьо

Так зоозахисники закликали нардепів ухвалити законопроєкт про заборону цирків із тваринами

У середу, 15 грудня, біля будівлі українського парламенту влаштував поодинокий пікет активіст у зеленому костюмі динозавра.

Про акцію під назвою "Допотопний мітинг" повідомили на фейсбук-сторінці організації UAnimals.

Метою зоозахисників було закликати народних депутатів ухвалити законопроєкт № 5409 про заборону цирків із тваринами. Цей проєкт закону було внесено до порядку денного, однак у кінець списку.

"Ми закликаємо Руслана Стефанчука (спікера Верховної Ради. – Ред.) перенести № 5409 у прохідну частину порядку денного і просимо депутатів підтримати важливу ініціативу", – заявили активісти.

На плакатах активіста-"динозавра" організації були такі заклики: "Голосуй 5409, або залишайся в минулому", "Добре, що вимер, бо в цирку змусили б танцювати", "Цирк із тваринами – пережиток кам'яної доби", "57% українців за цирк без тварин. А що у вас, динозаври?".

Як зазначили в UAnimals, згідно з опублікованим дослідженням агенції Kantar, 57% українців підтримують заборону цирків із тваринами, а проти виступають усього 22%.

Як повідомляла ЕкоПолітика, зоозахисники з організації UAnimals попросили українців долучитися до повної заборони цирків із тваринами через сприяння тому, щоб відповідний законопроєкт № 5409 винесли в прохідну частину на голосування.

Нагадаємо також, що Рада директорів державних циркових підприємств України закликала парламент не ухвалювати законопроєкт № 5409 про заборону вистав за участі тварин.

Читайте також
OLX оштрафували через скаргу активістів з UAnimals
OLX оштрафували через скаргу активістів з UAnimals

Представники зоозахисної ініціативи звернулися до Держпродспоживслужби

У Києві живодери залишають отруту біля екобоксів
У Києві живодери залишають отруту біля екобоксів

Волонтери здають пластик в обмін на корм для безхатніх тварин, а догхантери побачили в цьому засіб для живодерства

Нардепів просять не ухвалювати закон про заборону участі тварин у шоу
Нардепів просять не ухвалювати закон про заборону участі тварин у шоу

Запевняють, що методи тренування тварин у державних цирках України не передбачають знущання або жорстокого поводження з ними