Названі результати переговорів зі зміни клімату в Бонні mepr.gov.ua

Названі результати переговорів зі зміни клімату в Бонні

Катерина Бєлоусова

Українська делегація провела ряд двосторонніх зустрічей, зокрема для реалізації спільних проєктів зі скорочення викидів парникових газів та адаптації до зміни клімату

У місті Бонн, Німеччина, завершилися двотижневі переговори в рамах Конференції ООН зі зміни клімату, де учасники обговорили підготовку підсумків виконання цілей Паризької угоди та підвищення кліматичних амбіцій.

Також вони обговорили адаптації до неминучих наслідків зміни клімату та фінансової підтримки країн, що розвиваються, повідомляє Міндовкілля.

Делегати Конференції обговорили різні бачення створення документа щодо підготовки підсумків виконання цілей Паризької угоди. Цей звіт стане початком підвищення країнами своїх кліматичних амбіцій при оновленні національно визначених внесків.

“У рамках підвищення кліматичних амбіцій для скорочення викидів парникових газів напрацьовані інформаційні матеріали та позиції країн-учасниць до програми з утримання потепління на рівні 1,5 С”, – зазначили в матеріалі.

Також у Бонні стартували перемовини щодо глобальної адаптації до наслідків зміни клімату, механізмів обрахунку збитків внаслідок зміни клімату, а також необхідну фінансову підтримку країн, що розвиваються. Низка держав заявили про пріоритетність цих напрямків та закликали учасників приділити більше часу цим питанням.

На конференції також окреслили технічні питання щодо розвитку механізмів торгівлі викидами на державному рівні, які будуть обговорювати на кліматичній конференції COP27 в Шарм-ель-Шейху, яка відбудеться в листопаді 2022 року.

Учасники домовилися про розбудову ринкових та неринкових механізмів скорочення викидів парникових газів за статтею 6 Паризької угоди. Ці рішення потребуватимуть міжсесійної роботи, підготовки технічних документів, їх подальше опрацювання та можливість подання сторонами своїх зауважень і пропозицій.

Українська делегація провела ряд двосторонніх зустрічей, зокрема щодо реалізації спільних проєктів зі скорочення викидів парникових газів та адаптації до зміни клімату.

Нагадаємо, кліматичний посол США на зустрічі в Бонні заявив, що війна в Україні не є виправданням залежності від вугілля.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, витрати на боротьбу з кліматичними катастрофами зросли на 800%.

Читайте також
Шольц запропонував створити міжнародний кліматичний клуб
Шольц запропонував створити міжнародний кліматичний клуб

За його словами, такий клуб міг би працювати у форматі G6

Європарламент затвердив 3 ключові законопроєкти для боротьби зі зміною клімату
Європарламент затвердив 3 ключові законопроєкти для боротьби зі зміною клімату

Створення Фонду соціального клімату допоможе тим, хто найбільше постраждав від енергетичної та мобільної бідності впоратися зі збільшенням витрат на енергетичний перехід

Витрати на боротьбу з кліматичними катастрофами зросли на 800%
Витрати на боротьбу з кліматичними катастрофами зросли на 800%

Тільки у 2021-му природні катаклізми коштували економіці $329 мільярдів

Спалахи епідемій на кшталт мавпячої віспи почастішають у світі через одну причину
Спалахи епідемій на кшталт мавпячої віспи почастішають у світі через одну причину

Найчастіше характерні для фауни хвороби передаються людству