Metinvest Trametal потрапив до престижного рейтингу від Financial Times "Метінвест"

Metinvest Trametal потрапив до престижного рейтингу від Financial Times

Маргарита Шевченко

Компанія за 2014-2019 роки скоротила основні викиди парникових газів на 6,8%

Італійський прокатний завод Metinvest Trametal (група "Метінвест") увійшов до списку кліматичних лідерів Європи за версією Financial Times у 2021 році.

Про це сказано на сайті компанії. Зазначається, що у рейтингу представлено 300 компаній, що досягли найбільшого зниження викидів парникових газів у 2014-2019 роках. Metinvest Trametal за зазначений період скоротила основні викиди ПГ на 6,8%.

Разом із дослідницькою компанією Statista газета Financial Times проаналізувала дані про викиди парникових газів 4 тисяч європейських компаній за шість років. Питомі викиди вуглекислого газу визначаються як відношення викидів СО2 в тоннах на один мільйон євро виручки. У рейтингу брали участь всі компанії зі штаб-квартирою в одній із 33 європейських країн і виручкою не менше 40 млн євро або GBP 36 млн у 2019 році.

"Занесення Metinvest Trametal до першого рейтингу Europe's Climate Leaders від Financial Times – важлива подія для Групи. У рамках нашої масштабної програми ESG ми шукаємо шляхи для подальшого покращення екологічних показників нашого виробництва. За останнє десятиліття ми скоротили валові викиди в атмосферу на понад 30%. Крім того, незважаючи на складні умови в 2020 році, ми спрямували рекордну для компанії суму в 450 мільйонів доларів США на екологічні проєкти", — заявив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

Глава Metinvest Europe Роберто Ре зазначив:

"Для нас велика честь дістати визнання як один із Europe's Climate Leaders від таких авторитетних експертних видань, як Financial Times і Statista. Протягом багатьох років ми робили все, щоб знизити наш вуглецевий слід і прагнемо й надалі розвивати це досягнення. Такі показники, як питомі викиди парникових газів, що використані в цьому дослідженні, допомагають нам ефективніше зменшувати вплив на довкілля".

Як повідомляла ЕкоПолітика, на початку квітня група "Метінвест" поліпшила свій рейтинг у галузі екології, соціальної політики та корпоративного управління (ESG).

Читайте також
У Кривому Розі комбінат установив новий потужний димосос, що очищає повітря
У Кривому Розі комбінат установив новий потужний димосос, що очищає повітря

За годину роботи він здатен видалити до 137 тисяч кубічних метрів неочищеного повітря

У Кривому Розі на комбінаті встановили гідроциклон, який очищає повітря
У Кривому Розі на комбінаті встановили гідроциклон, який очищає повітря

Обладнання дає змогу досягти високого ступеня очищення повітря на робочих місцях

На "Запоріжсталі" під час війни особливо уважно стежать за екологічними показниками
На "Запоріжсталі" під час війни особливо уважно стежать за екологічними показниками

Тільки в травні фахівці УОНС провели 80 перевірок у підрозділах комбінату