Metinvest Trametal потрапив до престижного рейтингу від Financial Times "Метінвест"

Metinvest Trametal потрапив до престижного рейтингу від Financial Times

Маргарита Шевченко

Компанія за 2014-2019 роки скоротила основні викиди парникових газів на 6,8%

Італійський прокатний завод Metinvest Trametal (група "Метінвест") увійшов до списку кліматичних лідерів Європи за версією Financial Times у 2021 році.

Про це сказано на сайті компанії. Зазначається, що у рейтингу представлено 300 компаній, що досягли найбільшого зниження викидів парникових газів у 2014-2019 роках. Metinvest Trametal за зазначений період скоротила основні викиди ПГ на 6,8%.

Разом із дослідницькою компанією Statista газета Financial Times проаналізувала дані про викиди парникових газів 4 тисяч європейських компаній за шість років. Питомі викиди вуглекислого газу визначаються як відношення викидів СО2 в тоннах на один мільйон євро виручки. У рейтингу брали участь всі компанії зі штаб-квартирою в одній із 33 європейських країн і виручкою не менше 40 млн євро або GBP 36 млн у 2019 році.

"Занесення Metinvest Trametal до першого рейтингу Europe's Climate Leaders від Financial Times – важлива подія для Групи. У рамках нашої масштабної програми ESG ми шукаємо шляхи для подальшого покращення екологічних показників нашого виробництва. За останнє десятиліття ми скоротили валові викиди в атмосферу на понад 30%. Крім того, незважаючи на складні умови в 2020 році, ми спрямували рекордну для компанії суму в 450 мільйонів доларів США на екологічні проєкти", — заявив генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.

Глава Metinvest Europe Роберто Ре зазначив:

"Для нас велика честь дістати визнання як один із Europe's Climate Leaders від таких авторитетних експертних видань, як Financial Times і Statista. Протягом багатьох років ми робили все, щоб знизити наш вуглецевий слід і прагнемо й надалі розвивати це досягнення. Такі показники, як питомі викиди парникових газів, що використані в цьому дослідженні, допомагають нам ефективніше зменшувати вплив на довкілля".

Як повідомляла ЕкоПолітика, на початку квітня група "Метінвест" поліпшила свій рейтинг у галузі екології, соціальної політики та корпоративного управління (ESG).

Читайте також
"Метінвест" витратив на екологію у 2020 році $450 млн
"Метінвест" витратив на екологію у 2020 році $450 млн

Група також працюватиме над розширенням публічного розкриття повних даних про викиди парникових газів

Меткомбінат "Азовсталь" у Маріуполі вкладе ще 28 млн грн в екомодернізацію
Меткомбінат "Азовсталь" у Маріуполі вкладе ще 28 млн грн в екомодернізацію

Оновлене обладнання допоможе поліпшити екологічну ситуацію в місті

"Метінвест" хоче використовувати водень для скорочення викидів СО2
"Метінвест" хоче використовувати водень для скорочення викидів СО2

Нині для пілотного проєкту вибирають майданчик у Запоріжжі та Маріуполі

Маріупольський меткомбінат "Азовсталь" встановить потужні фільтри для зменшення викидів
Маріупольський меткомбінат "Азовсталь" встановить потужні фільтри для зменшення викидів

Нові фільтри потрібні для уловлювання вугільного пилу, який є вибухонебезпечним