Львівський атовець зі скандалом звільнився з Держгеонадр: у чому причина Shutterstock

Львівський атовець зі скандалом звільнився з Держгеонадр: у чому причина

Олекса Франко

На держслужбі львів'янин пропрацював дев'ять років, але вирішив піти

Львівський посадовець і ветеран АТО з позивним "Геолог" Іван Гаврилко поділився, чому пішов із Державної служби геології та надр України.

Львів'янин обіймав посаду головного спеціаліста Західного міжрегіонального відділу Департаменту державного геологічного контролю Держгеонадр. Пояснення того, чому він покинув роботу, якій присвятив дев'ять років свого життя, Гаврилко опублікував на своїй сторінці у Facebook.

"Я любив і люблю свою роботу на державній службі. Я робив потрібну роботу. Робив її вірою та правдою. Відповідно до "чинного законодавства" та здорового глузду. Вона за моєю спеціальністю (геологія), вона цікава та дає можливості отримати цікаві враження. Але... Є завше якісь "але"", — написав Гаврилко.

Далі він перелічив низку факторів, які змусили його ухвалити рішення про звільнення.

Першим таким колишній посадовець назвав низький розмір заробітної плати. Не менш серйозною підставою для його звільнення став брак перспектив кар'єрного зростання. Зокрема, Гаврилко закцентував на "кумівстві" та "блату" в державних органах. Третім "але", за словами львів'янина, став низький рівень фаховості керівництва.

Раніше ЕкоПолітика розповідала, як відкриті державні дані у сфері екології впливають на розв’язання проблем із забрудненням довкілля.

Читайте також
На звалищі у Грибовичах розпочали дегазацію полігону
На звалищі у Грибовичах розпочали дегазацію полігону

Впродовж двох місяців на полігоні буритимуть свердловини і прокладатимуть труби для транспортування та подальшої утилізації метану

Стало відомо, де й коли в червні курсуватиме львівський екобус
Стало відомо, де й коли в червні курсуватиме львівський екобус

Здати небезпечні відходи у Львові можна буде тричі на тиждень: у п'ятницю, суботу та середу