Агентства водних і лісових ресурсів не передали Мінагро karpaty.life

Агентства водних і лісових ресурсів не передали Мінагро

Держрибагентство таки відійшло в підпорядкування Мінагро

Агентства водних і лісових ресурсів не передали Міністерству аграрної політики та продовольства України, а залишили у віданні Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко з посиланням на постанову Кабінету міністрів, яку опублікували на офіційному сайті уряду.

Нижче наводимо текст документа:

Кабінет міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, що додається.
  2. Внести до постанов Кабінету міністрів України зміни, що додаються.
  3. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету міністрів України згідно з переліком, що додається.
  4. Взяти до відома, що Міністерство аграрної політики та продовольства розміщується за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 24.

Олег Бондаренко привітав усіх із перемогою за воду та ліс між новоствореним Мінагро з Міндовкілля, а також подякував громадськості за підтримку, керівництву Міндовкілля за незмінність вектору щодо сталого розвитку та сталого управління природними ресурсами, а всім членам Комітету з питань екологічної політики та природокористування – за обстоювання спільної позиції.

Водночас Держрибагентство таки відійшло в підпорядкування Міністерства аграрної політики.

На тому, щоб лісове та водне господарство залишили профільному міністерству, наполягали екологи. Адже, за словами фахівців, ліси та водойми – це про біорізноманіття та кліматичну безпеку, а тому не обмежується сільським господарством і зрошенням земель.

Як писала ЕкоПолітика, екологічний комітет парламенту виступив проти передачі в МінАПК Держлісагентства, Держводагентства та Держрибагентства. Нардепи звернулися до Кабінету міністрів з вимогою залишити відомства в сфері управління Міндовкілля.

Нагадаємо також, що на фоні того, що в Мінприроди хотіли "забрати" воду й ліси, в Україні піднялася хвиля обурення.

Читайте також
У Міндовкілля кадрові рішення ухвалюють потайки від профільного комітету, — нардепка
У Міндовкілля кадрові рішення ухвалюють потайки від профільного комітету, — нардепка

Криворучкіна вимагатиме від міністра звіту перед комітетом стосовно ефективності одночасної заміни такої кількості держчиновників