Світлана Берзіна
Голова Всеукраїнської громадської організації "Жива планета"З листопада 2016 року й понині – голова громадської ради при Міндовкілля; з 2007 року – міжнародна аудиторка систем управління якістю та екологічного управління; експертка Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) з питань сталого споживання та виробництва, екологічної сертифікації та маркування.
У 2003 році заснувала структурний підрозділ ГО організації "Жива планета" – Центр екологічної сертифікації та маркування. Нині Центр є єдиним в Україні органом з екологічної сертифікації та маркування І типу, компетентність якого визнана на державному і міжнародному рівні шляхом акредитації.
У 2005 році згідно з наказом Держспоживстандарту від 11.03.2005 р. № 64 обійняла посаду заступниці голови національного технічного комітету стандартизації ТК 82 "Охорона довкілля". Також є уповноваженою представницею України (focal point) в технічному комітеті Міжнародної організації стандартизації TC/ISO 207 "Системи екологічного управління".
З 2010 року і понині – членкиня Колегії Державної екологічної інспекції України.
У 2012 році стала співзасновницею щорічного Міжнародного форуму для сталого розвитку GREEN MIND (у партнерстві з Торгово-промисловою палатою України і Міністерством екології та природних ресурсів України). З 2019 року GREEN MIND змінює формат на Платформу для сталого розвитку бізнесу, що формується з різноманітних заходів за участю представників влади, бізнесу, науковців, експертів та громадськості.
Є членкинею кількох міжнародних організацій, авторкою численних публікацій у сфері технічного регулювання, охорони довкілля та промислової екології; систем екологічного управління, а також керівницею розробок понад 100 технічних регламентів і стандартів у сфері безпеки, захисту довкілля, енергозбереження і ресурсоефективності, оцінювання життєвого циклу.
Спеціалізується на питаннях: сталого розвитку, адаптації законодавства України до права ЄС, зеленої і циркулярної економіки, економічних інструментів у державній екологічній політиці, промислової екології, хімічної безпеки, управління відходами, ресурсоефективності і більш чистих технологій виробництва, екологічної сертифікації та маркування, органічного виробництва.
Хтось годує тварин, а хтось мобілізував всі ресурси на потреби військових
Серед ключових напрямків, на яких наголошують стейкхолдери: зміни до закону "Про охорону навколишнього природного середовища", реформа системи екоконтролю, управління відходами, СВАМ та "Смарагдова мережа"
Чиновники "загубили" програму фінансування
72 українські компанії надають свої сертифіковані товари на зелені ринки 25 країн
Встановлення АСК обовʼязково виключно на установках з НДТМ
Реформа допоможе досягти світових стандартів управління відходами