Леся Василенко

Голова підкомітету з питань зміни клімату та охорони атмосферного повітря Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування
Леся Василенко
Леся Василенко 6

У 2019 році була обрана народною депутаткою IX скликання від партії "Голос" під № 17 у списку. Членкиня однойменної фракції.

З 2 жовтня 2019 року – співголова міжфракційного депутатського об’єднання "Енергетика та довкілля", яке створене у ВРУ IX скликання для формування політики сталого розвитку й забезпечення балансу між розвитком енергетики та впливом на довкілля.

12 грудня 2019 року Василенко ввійшла до складу міжфракційного об'єднання "Гуманна країна", створеного за ініціативи UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей і захисту тварин від жорстокості.

Є авторкою низки законопроєктів, що стосуються охорони довкілля. Зокрема, у лютому внесла в парламент законопроєкт "Про екоподаток", який став 16-м за рахунком документом, поданим нардепами на цю тему.

Спеціалізується на темах: перероблення пластику, "зеленої" енергетики, вугільних електростанцій, забруднення повітря, екологічного податку, законопроєкту про екоконтроль, Нацплану зі скорочення викидів (НПСВ), SaveEcoBot, законопроєкту "Про промислове забруднення", "Українського зеленого курсу", CBAM.

 

Читайте також Всі новини
Верховна Рада затвердила бюджет на 2022-й рік: що змінилося у видатках на екологію?
Верховна Рада затвердила бюджет на 2022-й рік: що змінилося у видатках на екологію?

У Держбюджеті на 2022-й серед екологічних видатків найбільше добавку отримали природоохоронні заходи та лісівництво

Бюджет-2022 перевірили на екологічність: вердикт
Бюджет-2022 перевірили на екологічність: вердикт

Стало відомо, скільки планують витратити на екологічний сектор