Леся Василенко

Голова підкомітету з питань зміни клімату та охорони атмосферного повітря Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування
Леся Василенко
Леся Василенко 1

Опікується темами: перероблення пластику, "зеленої" енергетики, вугільних електростанцій, забруднення повітря, екологічного податку, законопроєкту про екоконтроль, Нацплану зі скорочення викидів (НПСВ), SaveEcoBot, законопроєкту "Про промислове забруднення", "Українського зеленого курсу", CBAM.

У 2019 році була обрана народною депутаткою IX скликання від партії «Голос» під № 17 у списку. Членкиня однойменної фракції.

З 2 жовтня 2019 року – співголова міжфракційного депутатського об’єднання «Енергетика та довкілля», яке створене у ВРУ IX скликання для формування політики сталого розвитку й забезпечення балансу між розвитком енергетики та впливом на довкілля.

12 грудня 2019 року Василенко ввійшла до складу міжфракційного об'єднання «Гуманна країна», створеного за ініціативи UAnimals для популяризації гуманістичних цінностей і захисту тварин від жорстокості.

Є авторкою низки законопроєктів, що стосуються охорони довкілля. Зокрема, у лютому внесла в парламент законопроєкт "Про екоподаток", який став 16-м за рахунком документом, поданим нардепами на цю тему.

 

Читайте також Всі новини
ТОП жінок-драйверок екологічної політики України
ТОП жінок-драйверок екологічної політики України

Ми розповімо вам про 16 жінок, які зробили вагомий внесок у створення екологічної політики нашої країни