Єгор Фірсов

Голова ГО "Офіс довкілля"
Єгор Фірсов
Єгор Фірсов 3

Народний депутат Верховної Ради 7 та 8 скликань. У серпні 2020 року заявив про намір балотуватись у мери Києва. У вересні його було зареєстровано як кандидата від партії "Екологічна альтернатива".

21 листопада 2019 року Фірсова було призначено тимчасовим главою Державної екологічної інспекції.

На посаді Фірсов запам'ятався гучним штрафом для компанії Ріната Ахметова. Гірничо-металургійна група Метінвест заплатила 10 мільйонів гривень компенсації за екологічну шкоду, які були нараховані після перевірки Маріупольського металургійного комбінату. Вперше за всю історію існування інспекції, ММК виплатив таку суму за порушення природоохоронного законодавства.

За час роботи Фірсова в ДЕІ було нараховано рекордну суму збитків державі, нанесених суб'єктами господарювання. Єгор Фірсов звільнив 80% старого керівництва, пояснюючи це тим, що співробітники були нерезультативними і корумпованими. Екоінспекція вперше за 4 роки зайшла на перевірку Київводоканалу, який є лідером забруднювачів водних ресурсів України. Загальна сума завданих державі збитків - понад 10 млн грн.

У березні 2020 року під час перебування на посаді, Фірсову спалили автомобіль під його будинком. У травні 2020 року був звільнений.

Спеціалізується на питаннях: екологічних проблем столиці, законодавства про сміття, вирубок лісів та забруднення повітря.

Читайте також Всі новини
Чим займаються лідери екологічного фронту у час війни
Чим займаються лідери екологічного фронту у час війни

Хтось годує тварин, а хтось мобілізував всі ресурси на потреби військових

Україна до кінця року повністю заборонить пластикові пакети: яку альтернативу пропонують супермаркети
Україна до кінця року повністю заборонить пластикові пакети: яку альтернативу пропонують супермаркети

На зміну пластиковим пакетам приходять біорозкладні, екоторби та сітки