Миколаївський полігон твердих побутових відходів, який розташований у мікрорайоні Велика Корениха, показали з висоти пташиного польоту.
Фото величезного міського сміттєзвалища зробив миколаївець Володимир Смирнов, опублікувавши їх у групі "Моє місто Миколаїв" у соцмережі Facebook.
"Хочу представити вашій увазі миколаївське міське сміттєзвалище, яке "плавно" поживає все навколо. Що скажете?" — підписав автор свої знімки.
Крім світлин, на своїй сторінці в Instagram він опублікував відео з полігону ТПВ, щоб передати атмосферу "трохи" краще.
"Ну і на завершення теми зі звалищем хочу показати один фрагмент відео, який передає атмосферу "трохи" краще. Як думаєте, скоро в нас буде переробний завод чи ця купа буде нескінченно зростати?" — поставив риторичне запитання фотограф.
У коментарях до публікації користувачі вказали на доцільність будівництва сміттєпереробного заводу.
"Ого... навіть не знав, що там таке. Так, реально заводу давно не вистачає... Я, звичайно, мну пляшки пластикові й по максимуму їх мамі на молоко віддаю, але все одно ми вже майже Львів із Садовим", — написав користувач Тоха Сваровскі.
"Завод, звичайно, побудувати в наших депутатів грошей немає. А ось прапор поставити за 27 мільйонів це будь ласка. Крадіжка і відмивання грошей... Для людей коли вже почнуть щось робити?!" — обурилася Вікторія Скарлат.
Ще одна жителька Миколаєва Анна Григор'єва, коментуючи цю публікацію, зазначила, що така ситуація зі звалищем є і в мікрорайоні Тернівка в Центральному районі:
"Скоро в нас буде точно так само завдяки бездіяльності місцевих жителів і представників міської влади. Розміри Тернівського звалища вже теж вражають уяву. Напевно, схаменуться тільки, коли вже прямо у двори почнуть сміття звозити та скидати", — написала вона.
Нагадаємо, що сміттєвий полігон у Миколаєві заповнено на 92%, він зможе прийняти ще 865 тисяч тонн відходів.
Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, мер Миколаєва Олександр Сенкевич назвав людей свинями через стихійні звалища. Він заявив, що якби жителі міста не влаштовували стихійних звалищ, то гроші на їх прибирання можна було б спрямувати на ремонт шкіл і доріг.