За січень Держекоінспекція нарахувала 122 млн гривень шкоди довкіллю shutterstock

За січень Держекоінспекція нарахувала 122 млн гривень шкоди довкіллю

Найближчим часом перевірки розпочнуться і в Офісі Держекоінспекції у Кривому Розі

Протягом січня 2021 року Державна екологічна інспекція підрахувала, що довкіллю було завдано збитків на суму понад 122 мільйони гривень.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава ДЕІ Андрій Мальований. За його словами, територіальні органи інспекції по всій Україні провели 1545 перевірок та склали 1756 протоколів про адміністративні правопорушення. До відповідальності притягнуто понад півтори тисячі осіб.

"Рекордсменом" за кількістю збитків, розрахованих за місяць, став Поліський округ, де шкода, завдана довкіллю, становить понад 103 мільйони гривень. А за кількістю виявлених порушень в лідерах Харківська область – інспекторами складено 229 адмінпротоколів", — сказано в повідомленні.

Зазначається, що найближчим часом перевірки розпочнуться і в Офісі Держекоінспекції у Кривому Розі — підрозділ спеціалізується на перевірках підприємств, які є топ-забруднювачами України.

"Наразі вже триває перевірка АТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" у Кривому Розі. Підприємство входить у п’ятірку об’єктів з найбільшою генерацією відходів згідно з рейтингом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів. Також на початку березня планується перевірка ПАТ "Суха балка", що теж входить до цього рейтингу", — підсумував Мальований.

Як повідомляла ЕкоПолітика, раніше "Костопільський завод скловиробів" оштрафували на 100 млн грн за те, що воно п'ять місяців працювало без дозволу на викиди.

Читайте також
Найбільш значні правопорушення в екосфері за 9-15 листопада. Дайджест
Найбільш значні правопорушення в екосфері за 9-15 листопада. Дайджест

Серед них – незаконні рубки, забруднення земель та повітря

Екологи розповіли, які тваринки голодуватимуть через прибирання опалого листя
Екологи розповіли, які тваринки голодуватимуть через прибирання опалого листя

Маєте ще один аргумент, аби залишити гарний осінній килим у спокої

Щоб викорінити корупцію в лісовій галузі, потрібен не один рік, — Світлана Гринчук
Щоб викорінити корупцію в лісовій галузі, потрібен не один рік, — Світлана Гринчук

Серед іншого, ми детально обговорили одне з найгостріших питань, яке турбує представників промисловості – впровадження НДТМ та отримання інтегрованих довкіллєвих дозвілів