Користувачі соціальних мереж діляться своїми геніальними ідеями щодо скорочення, повторного використання та переробки.
Люди повторно надсилають листівки до дня народження, виготовляють ріжки для морозива з бананового листа та діляться іншими рішеннями, для зменшення власного впливу на довкілля, повідомляє Daily Mail.
Щороку у світі викидається два мільярди тонн сміття. Багато людей починають усвідомлювати свій вплив на навколишнє середовище, оскільки сміття, що відправляється на звалище, створює значну кількість парникових газів, які сприяють зміні клімату.
Серед маленьких, але простих речей, які люди можуть зробити, це повторне використання листівки з днем народження. Наприклад брати Джефф та Рон Метьєри з Арізони, США, надсилають ту саму листівку туди й назад з 1973 року.
Норвезький дипломат Ерік Солхайм отримав морозиво в безвідходній чашці з бананового листя під час перебування в Індії.
Ханна Фрішберг із Нью-Йорка поділилася ідеєю свого гаманця з картонної коробки типу Tetra Pak після того, як її "пограбували". Злодій прийняв екогаманець за сміття, тож вони його на землю, де жінка пізніше його знайшла.
Джонатан Мірнс і Кетрін Лавлесс із London Christmas Tree Rental почали здавати в оренду ялинки, щоб зменшити кількість ялинок, які потрапляють на звалище.
Кав'ярня Otto's Coffee Shop у Севеноксі, Великобританія, прийняла рішення подавати каву лише тим клієнтам, які приносять власні багаторазові чашки. Щоб проілюструвати значення багаторазового посуду вони наповнили свою крамницю одноразовими чашками.
Lowe's у Вінстон-Сейлемі, штат Північна Кароліна, США, пропонує покупцям "зрізати ті трави, які вам потрібні", замість того, щоб продавати трави в індивідуальній пластиковій упаковці.
Також одна жінка зробила із залишків тканини старих джинсів жувальну іграшку для собаки. А студент плете кошики з конспектів.
Окрім того, жінка з Великобританії зшила зі старої шторки для душу пляжні сумки.
В Австралії один з супермаркетів облаштував стіну для сумок біля головного входу, щоб люди могли залишити або взяти багаторазові торбинки. Також в одній з австралійських кавʼярень використовують коробки типу Tetra Pak як підноси для чашок.
Нагадаємо, скандинавський бренд Gianni запустив P2P (від людини до людини) платформу перепродажу одягу, щоб зробити покупки в секонд-хенді безперешкодними.
Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, студенти КПІ збирають використані одноразові електронні сигарети, щоб перетворювати їх на елемент системи скидання дронів, які потім відправляють на ЗСУ.