В Україні протягом тижня з 4 по 10 квітня рибоохоронці Держрибагентства викрили браконьєрів, які сітками виловлювали рибу, чим завдали збитків на близько 1 740 тисяч гривень.
Порушення виявили у Чернівецькій, Кіровоградській, Полтавській, Черкаській та Одеській областях, повідомляє Державне агентство меліорації та рибного господарства України у Facebook.
Так Чернівецькі рибоохоронці спільно з водною поліцією викрили порушника, який на Дністровському водосховищі незаконно наловив риби і завдав збитків рибним запасам на майже 820 тисяч грн.
У Кіровоградській області на Кам’янському водосховищ браконьєр завдав збитків на майже 330 тисяч грн.
Полтавським рибпатрулем спільно з поліцією викрито порушника, який на р. Сула незаконно нарибалив на понад 250 тисяч грн.
Також Черкаським рибпатрулем зафіксовано декілька осіб на Кременчуцькому водосховищі, які завдали збитків рибним запасам на понад 195 тис. грн, а Одеським, спільно з водною поліцією, на оз. Катлабуг – на понад 145 тисяч грн.
Голова Держрибагентства Артем Ріпенко підкреслив, що співробітники Агентства направляють у ЗСУ великий обсяг сіток для маскування, це сітки, які рятують життя та захищають країну. А у браконьєрів вилучають сітки, які вбивають наші екосистеми, завдають шкоди державі, обкрадають нашу країну
"Тому жодної поблажливості до порушників. Мародерів потрібно притягати до суворої відповідальності", – наголошує Ріпенко.
Нагадаємо, в двох областях України браконьєри виловили 133 кг риби під час заборони.
Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, на Київщині почалася нерестова заборона, названі умови, терміни та винятки.