В Київ надійшла перша партія гуманітарного корму від польських зоозахисників

В Київ надійшла перша партія гуманітарного корму від польських зоозахисників shutterstock
Катерина Бєлоусова

Благоодійному фонду вдалося передати 2 тонни корму для собак і котів

В Київ прибула перша партія кормів для тварин від польського фонду Ratuj Konie, щоб допомогти українським притулкам та міні-притулкам. 

Цей транш вже відправили до місць призначення, проте найближчими днями зоозахисники очікують нового надходження, повідомляє громадська організація URSA у Facebook.

facebook.com/ursaua1

В повідомленні підкреслили, що притулки та міні-притулки з будь-яких українських міст можуть отримати гуманітарний корм. Для цього треба надіслати на сторінку URSA запит, у якому треба вказати номер телефону, адресу та кількість тварин.

“Також після отримання корму обов’язково робіть фото тварин та корму, це важливо для надання звітів нашим партнерами”, – йдеться у повідомленні.

Гуманітарний корм волонтери доставили спочатку до Львова, а потім – до Києва.

Завдяки щедрості наших жертводавців та мужності українських волонтерів до притулків перевозять 2 тонни корму для собак і котів”, – йдеться на сайті фонду Ratuj Konie.

Нагадаємо, в Парк XII Місяців, що за 30 км від Києва, вдалося передати корми для тварин.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, волонтерка пішки вивела собак з інвалідністю зі зруйнованого Ірпеня.

Читайте також
Заберіть пухнастика в родину: 18 і 19 липня киян запрошують на фестиваль AdoptMe Days
Заберіть пухнастика в родину: 18 і 19 липня киян запрошують на фестиваль AdoptMe Days

Гості також можуть поспілкуватися з волонтерами та навчитися надавати домедичну допомогу тваринам

Щойно ми визнаємо, що тварина — це не річ, а жива істота з почуттями, у нас все стане на свої місця, — Ярослава Коба
Щойно ми визнаємо, що тварина — це не річ, а жива істота з почуттями, у нас все стане на свої місця, — Ярослава Коба

Війна змінила не лише людей, а й їхнє ставлення до тих, хто не може сам себе захистити

Війна знищила понад 20 000 чорноморських дельфінів лише від початку 2026 року
Війна знищила понад 20 000 чорноморських дельфінів лише від початку 2026 року

З 2022 року кількість загиблих тварин може перевищити 100 000

Якість повітря у Києві після обстрілів 6 липня
Якість повітря у Києві після обстрілів 6 липня

Перевищення вмісту речовин-забруднювачів зафіксоване на вул. Січових Стрільців