У Запорізькій області на 15 га створять новий дубовий гай shutterstock

У Запорізькій області на 15 га створять новий дубовий гай

Людмила Гончаренко

Всього планується висадити 90 тисяч сіянців дуба звичайного

12 жовтня у Мелітопольському лісовому господарстві лісівники Запорізької області в рамках програми Президента України "Зелена країна" та акції Держлісагентства "Створюємо ліси разом" заклали новий дубовий гай.

Всього на площі 15 га планується висадити 90 тис. сіянців дуба звичайного, передає офіційний сайт Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

"У планах по всій Запорізькій області у 2021 році висадити дерева на площі 1000 га, – зауважив перший заступник міністра Міндовкілля Богдан Боруховський. – Створення нових лісових насаджень в Запорізькій області – це, без перебільшення, цінний вклад у "скарбницю" лісового фонду, адже ліси – це не лише економічні та рекреаційні ресурси, а й важлива екологічна система, яка відчутно впливає на стан навколишнього середовища, а отже і на здоров’я та якість життя кожного українця".

Нагадуємо, що 16 вересня стартували висадки дерев у рамках програми Президента "Зелена країна". Її мета – висадити один мільярд дерев, або понад 166 тисяч гектарів культур до кінця 2024 року.

Кожен мешканець Запорізької області може допомогти своєму регіону у висадці дерев. Для цього достатньо зареєструватися на висадку в обраному лісгоспі на сайті “Зелена країна”.

Раніше ЕкоПолітика писала про те, що в Україні можуть з'явитися "промислові ліси" для потреб бізнесу.

Читайте також
Суд відкрив справу проти ДП "Ліси України" за відмову у захисті пралісів "Шипоту"
Суд відкрив справу проти ДП "Ліси України" за відмову у захисті пралісів "Шипоту"

Прокладання лісівниками дороги через праліс і його буферну зону викликало значний суспільний резонанс, а профільне міністерство досі його ігнорує 

Прокуратура відкрила справу про знищення пралісів у "Шипоті", а Міндовкілля й досі мовчить
Прокуратура відкрила справу про знищення пралісів у "Шипоті", а Міндовкілля й досі мовчить

Нахабність лісівників та байдужість профільного міністерства виходять на новий рівень

На Прикарпатті активісти фіксують масштабні безконтрольні рубки лісу 
На Прикарпатті активісти фіксують масштабні безконтрольні рубки лісу 

Лісівники запевняють, що численні перевірки порушень не виявили