У Туреччині в районі Аліага, Ізмір, компанія Habas планує побудувати підприємство з виробництва та заправки водню, яке вироблятиме 1000 м3 Н2 на годину.
Водень будуть використовувати на стані холодної прокатки Habas, а також його пропонуватимуть на ринку, повідомляє Steel Radar.
Зазначається, що компанія вже подала заявку на оцінку впливу на довкілля до Міністерства навколишнього середовища, урбанізації та зміни клімату. Процес розпочався.
В матеріалі розповіли, що інвестиційна вартість проєкту сягає близько $7,9 мільйона. Будівельні роботи планують завершити за 6 місяців.
“Цей крок не тільки сприятиме розвитку стратегії Habas, але також є прикладом сталого підходу до відновлюваних джерел енергії”, – зазначили в Steel Radar.
Нагадаємо, у Франції запустили офшорну платформу Sealhyfe для виробництва зеленого водню, яка здатна виробляти 400 кілограмів Н2 на день. Платформа працюватиме повністю автономно.
Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у Туреччині у провінції Конья запустили в роботу найбільшу сонячну електростанцію у Європі "Карапинар". Вона має потужність 1350 МВт та складається з 3 256 038 сонячних панелей.