У Кропивницькому зібрали кілька тисяч пластикових кришечок: їм подарують нове життя

У Кропивницькому зібрали кілька тисяч пластикових кришечок: їм подарують нове життя

Олена Яценьо

Зібрані кришечки вручну сортують діти та дорослі

У Кропивницькому команда "Гончаренко центру" ініціювала збір пластикових кришечок від пляшок на подальше перероблення.

Опісля відсортовані за кольором кришки відправляють на перероблення до компанії Precious Plastic Ukraine в Одесу. Про збір і сортування кришечок розповіли на фейсбук-сторінці "Гончаренко центру".

"Ми робимо це, щоб наші колеги могли створювати із кришечок різноманітну потрібну продукцію, зокрема, ось такі коробки, що їх використовує волонтерська спільнота "Годуємо патріотів" @dobromyrkrop для сортування сухих овочів під час фасування супів і борщів", — ідеться в повідомленні.

Зазначимо, що в одеському ресайкл-центрі Precious Plastic Ukraine з переробленого пластику виготовляють різні корисні та красиві речі — від брелоків до лавок. Серед них – яскраві зручні бокси для овочів, що їх використовує волонтерська спільнота "Годуємо патріотів" для сортування сухих овочів під час фасування супів і борщів.

Волонтери з "Годуємо патріотів" фасують сухі супи та борщі для бійців української армії. Їх возитимуть військовим на фронт, жителям тимчасово окупованих територій Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Луганської та Донецької областей. Якщо буде запит, також жителям північних регіонів, у яких, внаслідок бомбардувань російською армією, відсутні електро- та газопостачання.

Тож містян закликають приносити пластикові кришечки з-під пляшок до "Гончаренко центру" — це і допомога волонтерам, і менше забруднення навколишнього середовища пластиком.

Приносити пластикові кришечки можна щосуботи з 11:00 до 16:00 у "Гончаренко-центр" за адресою: вулиця Велика Перспективна, 4а (вхід — із правого боку будівлі).

"Збираємо тільки кришечки від пластикових пляшок, не несіть, будь ласка, непотріб. Потім зібране вручну перебиратимуть дітки", — сказала директорка центру Вікторія Талашкевич.

Зокрема, останнє таке кольорове сортування пластикових кришечок відбулося минулої суботи, 4 червня. Упродовж заходу діти та дорослі відсортували кілька тисяч кришечок за кольором і придатністю до подальшого перероблення.

Раніше ЕкоПолітика повідомляла, що The Good Plastic Company розширює виробництво пластикових панелей із вторинної сировини для меблів і предметів інтер’єру.

Нагадаємо також, що українцям розповіли, як сортувати пластикові кришечки.

Читайте також
Студенти КПІ почали переробляти електронні сигарети
Студенти КПІ почали переробляти електронні сигарети

До ініціативи долучилася мережа магазинів “Розетка”

Лимар назвав ризики конфіскації паперового комбінату російського олігарха
Лимар назвав ризики конфіскації паперового комбінату російського олігарха

Якщо підприємство зупиниться – 10 000-15 000 тонн макулатури на місяць будуть не затребувані, а ціни на макулатуру впадуть

УБС та Cutout Festival запустили благодійний аукціон recycle-колажів
УБС та Cutout Festival запустили благодійний аукціон recycle-колажів

Паперові колажі унікальні тим, що вироблені з макулатури