У Дніпрі на міському цвинтарі утворилося звалище. Відео shutterstock

У Дніпрі на міському цвинтарі утворилося звалище. Відео

Романа Слісар

За словами місцевих жителів, періодично сміття підпалюють, отруюючи димом повітря

У Соборному районі Дніпра на одному з міських кладовищ утворилося сміттєзвалище, яке не прибирають уже тривалий час.

Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих жителів в соцмережах.

Як повідомляють, околиця Лоц-Кам'янського кладовища засипана сміттям: сюди викидають штучні квіти, зірвані рослини, гілки дерев, одноразовий посуд та інше сміття. Все це не вивозять, а періодично підпалюють, змушуючи жителів дихати токсинами.

"Тут поховані люди з Лоц-Кам'янки, Перемоги, льотчики наші... Ніхто нічого не прибирає", – розповів активіст Артем Шавурін.

Як зазначають в мережі, згадане кладовище офіційно закрите, але, незважаючи на це, періодично там хоронять людей.

"Все одно підхоронюють, звичайно. За це беруть дуже немалі гроші", – стверджує Шавурін.

"Періодично це підпалюють, і дим валить на житлові будинки, а люди цим дихають", – розповів активіст, вказуючи на купи сміття.

"Кладовище бере величезні гроші, вони зобов'язані це утилізувати і стежити за чистотою і порядком. Куди йдуть і в яких кишенях осідають ці гроші? Прямо закрита книга. А взагалі скільки можна цими кладовищами отруювати землю. Ви уявляєте скільки захворювань в цій землі, поруч населені пункти, поля. Нам розповідають як добре і дорого треба купувати у господаря, який вирощує недалеко від кладовища. Всі уникають питання про будівництво крематорію", – розповіла в Facebook мешканка Дніпра Ірина Гуріна.

Раніше ЕкоПолітика повідомляла про те, що в Печерському районі Києва територія, виділена під парк, перетворилася в стихійне звалище.

Читайте також