У Чернігові проходить еко-акція: всіх охочих запрошують посадити власне дерево Shutterstock

У Чернігові проходить еко-акція: всіх охочих запрошують посадити власне дерево

Людмила Гончаренко

В рамках акції восени на Чернігівщині планують висадити більше 26 га молодого лісу

ДП "Чернігівський лісгосп" запрошує всіх, хто хоче посадити власне дерево, долучитися до екологічної акції, яка запланована на сьогодні 8 жовтня.

Висадка дерев буде проходити поблизу села Пакуль Михайло-Коцюбинської селищної ради, на території Пакульського лісництва ДП "Чернігівський лісгосп". Всього на цій ділянці планується заліснення площею 2,7 га.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці лісгоспу.

Громадську акцію "Створюємо ліси разом" проводить Державне агентство лісових ресурсів України у рамках виконання Програми Президента України "Зелена країна". Строки проведення з 1 жовтня по 30 листопада. За три роки в рамках цієї програми буде посаджено 1 мільярд дерев і збільшено за 10 років площу лісів на 1 мільйон га.

Власне, в ДП "Чернігівський лісгосп" в рамках Акції заплановано проведення низки заходів з лісовідновлення, лісорозведення та озеленення населених пунктів, які спрямовані на поліпшення комунікації з громадськістю, підвищення іміджу лісової галузі, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті.

Всього в рамках акції восени ДП "Чернігівський лісгосп" планує висадити більше 26 га молодого лісу!

Прийняти участь в акції можна двома способами:

  1. Кожен українець може безкоштовно долучитися до висадження лісу у будь-якому регіоні України. Для цього потрібно заповнити онлайн форму на спеціально створеному веб-сайті Зелена Країна. Терміни залежать від кліматичних умов регіону.
  2. Кожен українець, який зацікавлений у збільшенні лісистості країни, може обрати ділянку, де лісівники висадять ліс замість нього. Це можна зробити за донати в розмірі 50 грн, 100 грн чи 150 грн. Кошти відразу перераховуються на рахунок благодійному фонду (допомога онкохворим дітям). Різна сума – різна кількість висаджених дерев.

ДП "Чернігівський лісгосп" отримає інформацію щодо кількості замовлених дерев, їх висадять і після висадки людина, яка надала благодійну допомогу, буде проінформована, де росте її ліс.

За більш детальною інформацією щодо участі в Акції звертайтесь до відповідального за її проведення головного лісничого ДП "Чернігівський лісгосп" за тел. (067) 461-62-24.

Раніше ЕкоПолітика писала про старт програми президента Зеленського “Зелена країна” та найважливіші її напрямки у сфері екології та захисту довкілля.

Читайте також
Львів долучається до глобального еко-проєкту “Озеленення планети”: три способи взяти участь
Львів долучається до глобального еко-проєкту “Озеленення планети”: три способи взяти участь

До висадки дерев планують залучити близько 45 тисяч екосвідомих громадян зі Львова та  області

У Миколаєві з'явилася нова алея, на якій висадили сотню декоративних дерев. Фото
У Миколаєві з'явилася нова алея, на якій висадили сотню декоративних дерев. Фото

На суботнику миколаївці висаджували декоративну шовковицю та сакуру