Стрілець став тимчасовим керівником Міндовкілля: що про нього відомо

Стрілець став тимчасовим керівником Міндовкілля: що про нього відомо
Олена Яценьо

Він тимчасово буде виконувати обов'язки міністра екології

У середу, 3 листопада, Верховна Рада України схвалила кандидатуру заступника міністра захисту довкілля та природних ресурсів України (CDTO) Руслана Стрільця на посаду виконувача обов'язків голови Міндовкілля.

За таке рішення парламентарі проголосували після того, як сьогодні з посади міністра звільнили Романа Абрамовського.

Зазначимо, що Руслан Стрілець закінчив Дніпропетровський національний університет ім.О. Гончара за спеціальністю “Міжнародна економіка”, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю “Правознавство”, Придніпровську державну академію будівництва та архітектури” за спеціальністю “Екологія та охорона навколишнього середовища” та Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.

З 2012-го по 2014 рік був заступником начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області.

Протягом 2014–2015 років був на посаді виконувача обов’язків директора департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації.

З 2015 до 2019 року – директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА.

У 2019–2020 роках – заступник директора Департаменту з питань управління відходами, екологічної безпеки та переходу до кругової економіки в Міністерстві енергетики та захисту довкілля України.

Спеціалізується на питаннях: законодавства про відходи, цифровізації екологічних послуг, сталого розвитку, енергоефективності.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, Верховна Рада України звільнила Романа Абрамовського з посади міністра захисту довкілля та природних ресурсів.

Читайте також
Верховна Рада нарешті оприлюднила текст закону № 15386 щодо створення НСТВ
Верховна Рада нарешті оприлюднила текст закону № 15386 щодо створення НСТВ

Документ без обговорень зі стейкхолдерами вже відправили на розгляд екокомітету

Законопроєкт щодо НСТВ просувають без обговорень та оприлюднення самого документа
Законопроєкт щодо НСТВ просувають без обговорень та оприлюднення самого документа

Галузеві експерти надавали до міністерської версії безліч зауважень, проте невідомо, чи їх врахували

Порядок денний засідання екологічного комітету 6 липня
Порядок денний засідання екологічного комітету 6 липня

Триває імплементація європейських регламентів у національне законодавство

Від водопостачання до трансформації "Лісів України": підсумки засідання екокомітету
Від водопостачання до трансформації "Лісів України": підсумки засідання екокомітету

Держлісагентство має регулярно звітувати про процес переходу держпідприємства у форму акціонерного товариства