Стали відомі переможці конкурсу найкращих проєктів з енергоефективності 2020 року Shutterstock

Стали відомі переможці конкурсу найкращих проєктів з енергоефективності 2020 року

Олекса Франко

Урочиста церемонія нагородження відбудеться 19 травня

Дирекція Фонду енергоефективності схвалила результати конкурсу найкращих енергоефективних проєктів “Нагорода Фонду енергоефективності – 2020” ("Energy Efficiency Fund's Awards – 2020"), які рекомендував конкурсний комітет із 12 незалежних експертів Фонду.

Було обрано переможців у чотирьох номінаціях, йдеться на сайті Фонду енергоефективності.

Зазначається, що мета конкурсу – визначити найкращі енергоефективні проєкти, реалізовані ОСББ торік у межах програми “Енергодім” і пілотного проєкту “Перші ластівки”, а також найкращі громаду, енергоаудитора та профільне медіа.

Переможців оголосять у таких номінаціях: "ЕНЕРГО-ДІМ", "ЕНЕРГО-ГРОМАДА", "ЕНЕРГОАУДИТОР" та "ЕНЕРГО-МЕДІА".

Зокрема, у номінації "ЕНЕРГО-ДІМ" обрано двох переможців за двома категоріями: ОСББ, які реалізували в будинку пакет заходів А “Легкий”, та ОСББ, які реалізували пакет заходів Б “Комплексний”.

За пакетом заходів А переможцем оголошено ОСББ "Заболотного 59, 59/1, 59/2", яке отримало 69 балів зі 100 можливих, а за пакетом заходів Б – ОСББ "Липи-2" з результатом у 80 балів.

Перемогу в номінації "ЕНЕРГО-ГРОМАДА" теж здобули відразу два учасники: Львівська та Миколаївська міські ради, кожна з яких набрала по 81 балу зі 100 можливих.

Переможцем конкурсу в номінації "ЕНЕРГОАУДИТОР" став В'ячеслав Кобець, фізична особа-підприємець – він отримав 85 балів зі 100.

У номінації "ЕНЕРГО-МЕДІА" конкурсний комітет не обрав переможця, оскільки на неї подав заявку тільки один учасник. Проте він, а саме Дмитро Литвиненко, отримає відзнаку Фонду енергоефективності.

Також дирекція Фонду енергоефективності вирішила нагородити інших учасників енергоефективного сектору низкою відзнак за активну діяльність у цій сфері та за вагомий внесок у просування енергоощадних заходів серед ОСББ.

Урочисте нагородження переможців відбудеться 19 травня в межах 23-ї Міжнародної виставки Aqua Therm Kyiv.

Відвідати церемонію нагородження переможців і виставку можна безплатно за промокодом ENERGODIM. Реєстрація на захід відбувається за посиланням.

Відомо, що заявки на участь у конкурсі приймали з 4 березня до 18 квітня 2021 року включно.

Раніше ЕкоПолітика розповідала про успішні кейси екомодернізації старих будинків. Зокрема, у результаті термомодернізації панельний 20-річний будинок у Рівному став схожим на новобудову. А в Києві мешканці багатоповерхівки здали дах будинку в оренду під сонячні панелі.

Не так давно в Чернігові мешканці багатоповерхівки, якій понад 57 років, модернізували її до невпізнання. Долучилися до програми "Енергодім" й у Львові та Луцьку.

Читайте також
ОСББ масово утеплюються за програмою “Енергодім”. Інфографіка
ОСББ масово утеплюються за програмою “Енергодім”. Інфографіка

Області-лідери за кількістю поданих заявок — Волинська, Львівська та Миколаївська

Що варто знати українцям перш ніж отримати від держави гроші на енергоефективність будинку
Що варто знати українцям перш ніж отримати від держави гроші на енергоефективність будинку

Голова правління учасника програми “Енергодім” несе персональну відповідальність за повноту та дійсність усіх наданих документів

Енергомодернізація в Україні розпочнеться з наступного року – Шмигаль
Енергомодернізація в Україні розпочнеться з наступного року – Шмигаль

Реконструкція дозволить знизити вартість комунальних послуг за рахунок зменшення споживання газу та електроенергії