SEF 2021 DIGITAL представить новий рівень бізнес-комунікацій у сфері енергетики

SEF 2021 DIGITAL представить новий рівень бізнес-комунікацій у сфері енергетики

Валентина Гембарська

Глобальні зміни у комунікаціях, спричинені пандемією, стали імпульсом для створення нової системи координат для ділового спілкування, головне місце в яких займатимуть діджитальні бізнес-події

Спілкування та співробітництво без кордонів та обмежень — саме така головна ціль 14-го Форуму та Виставки Сталої Енергетики Центральної та Східної Європи SEF 2021 DIGITAL, який відбудеться 27-28 жовтня 2021 року.

Про це повідомляється на сайті заходу. Організатором однієї із головних галузевих подій року у регіоні є IB Center.

SEF 2021 DIGITAL — це дводенна унікальна онлайн подія, присвячена ключовим сегментам відновлюваної енергетики та ринкам Європи, що розвиваються. Зокрема, увага події буде спрямована на ринки Балканських країн, Польщі, України, Молдови та країни Балтії.

Місія  SEF 2021 DIGITAL — об'єднати на одній платформі лідерів міжнародного комюніті у сфері енергетичних інновацій у новий цифровий спосіб, який не має лімітів та кордонів, для прискорення реалізації у регіоні проєктів, спрямованих на декарбонізацію економіки.

SEF 2021 DIGITAL буде представлений аудиторією, спікерами та експонентами з понад 20 країн.

Видатні експерти, які представляють лінійку спікерів SEF 2021 DIGITAL, проведуть дводенну дискусію про глобальну трансформацію енергетичного ринку, а також представлять інсайти щодо розвитку сонячної, вітрової, біо- та водневої енергетики, технологій накопичення енергії, розподіленої генерації, електротранспорту, а також нових бізнес-моделей, заснованих на передових технологіях діджиталізації та декарбонізації.

Також 27-28 жовтня відбудеться онлайн виставка SEF 2021 DIGITAL, яка представить учасникам та відвідувачам події останні технологічні рішення для коммунікацій та промотування продукції для цільової аудиторія без географічних обмежень. Учасники та відвідувачі SEF 2021 DIGITAL зможуть відвідати віртуальні стенди компаній, перегляньте представлену продукцію та пропозиції в режимі реального часу, миттєво зв'язатись з представниками компаній через аудіо- або відео месенжер, а також відвідувати онлайн презентації та семінарикомпаній. Також сторони зможуть миттєво запланувати та провести відеоконференції.

SEF 2021 DIGITAL стане продовженням лінійки успішних галузевих онлайн заходів, проведених IB Centre у 2020-2021 рр. Зокрема, 6-8 липня 2021 р. у гібридному форматі - наживо та онлайн, відбулась 10-а Конференція та Виставка Сонячної Енергетики Центральної та Східної Європи CISOLAR 2021, яка отримала високу оцінку її учасників у тому числі за можливості широкого охоплення міжнародної аудиторії за допомогою різноманітних інструментів онлайн комунікацій.

Організатор SEF 2021 DIGITAL – компанія IB Centre, яка вже понад 15 років втілює на міжнародному рівні проєкти у галузі енергетики та еко-інновацій та є провідним продюсером конференцій, виставок, а також навчальних програм у сфері нових енергетичних та чистих технологій від Брюселю до Алмати, які стали драйвером становлення індустрії чистих технологій та, зокрема, відновлюваної енергетики на ринках що розвиваються.

Читайте також
Україна та США домовилися про посилення співпраці у сфері енергетики та клімату
Україна та США домовилися про посилення співпраці у сфері енергетики та клімату

Міністри енергетики обох країн підписали спільну заяву

Енергетична політика багатьох країн не сприяє боротьбі зі зміною клімату — The Guardian
Енергетична політика багатьох країн не сприяє боротьбі зі зміною клімату — The Guardian

Більшість держав фактично готується повернутися до використання викопного палива

Німеччина та Україна продовжили співпрацю у сфері енергоефективності й декарбонізації
Німеччина та Україна продовжили співпрацю у сфері енергоефективності й декарбонізації

Обговорили результати першого року діяльності Енергетичного партнерства та наступні пріоритети роботи