Валентина Гембарська

Шеф-редактор

Закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Маю спеціальність бакалавра журналістики та магістра медіакомунікацій. Захистила дипломну роботу на тему "Дотримання SЕО рекомендацій українськими медіа".

Починала журналістську кар'єру на сайті телеканалу Еспресо у 2015 році. У роботі переважали теми економіки, політики та екології.

У 2017 році разом з командою однодумців запускала нове медіа — Realist.online. Під час роботи пройшла навчальний курс з основ SEO.

У 2018 році долучилась до команди інформаційного інтернет ресурсу Obozrevatel. У 2019 році запустила медійний проєкт у сфері зеленої енергетики — Green Oboz.

Пізніше зацікавилась темами охорони довкілля, боротьби з пластиком та зміни клімату. З'явилася ідея створити повноцінне ЗМІ, яке спеціалізуватиметься на довкілевих темах. Близько півроку займалася створенням концепції нового видання, дизайном та підготовкою до запуску.

Очолила медіаплатформу ЕкоПолітика у січні 2021 року. Мета сайту — стати головним ресурсом країни у сфері екологічної політики.

Читайте також Всі новини
Українцям пояснили, куди пошириться ядерна хмара у випадку аварії на ЗАЕС
Українцям пояснили, куди пошириться ядерна хмара у випадку аварії на ЗАЕС

Область отримана шляхом моделювання розповсюдження викиду при одному із сценаріїв важкої аварії з пошкодженням активної зони реактору одного з енергоблоків

Воднева економіка може допомогти у відбудові України — Держенергоефективності
Воднева економіка може допомогти у відбудові України — Держенергоефективності

Експерти обговорили перспективи нашої країни у цій сфері