Пластик на узбережжі Середземного моря загрожує туристичному бізнесу, – Worldcrunch

Пластик на узбережжі Середземного моря загрожує туристичному бізнесу, – Worldcrunch

Катерина Бєлоусова

Туристи хочуть бачити середовище без пластику та іншого сміття, тому надають перевагу більш чистим місцям

Країни на узбережжі Середземного моря скидають півмільйона тонн пластику в море, еквівалентно 33 800 пластикових пляшок щохвилини, що знижує привабливість для туристів.

Боротьба з пластиковим забрудненням коштує туристичній індустрії близько €268 мільйонів на рік, а шкідливі наслідки для морських істот не підраховані, повідомляє Worldcrunch.

Про це йдеться в дослідженні "Зупинити потік пластику: ефективні заходи щодо уникнення одноразового пластику та упаковки в готелях" німецького відділення Всесвітнього фонду дикої природи (WWF).

Багато власників готелів уже прибирають свої ділянки пляжу рано вранці, але це не є довгостроковим вирішенням гострої екологічної проблеми, яка стала загрозою для галузі. Адже туристи хочуть бачити середовище без пластику та іншого сміття, вони не повертаються в готелі, надаючи перевагу більш чистим місцям.

Щороку 200 мільйонів людей обирають Середземномор’я своїм місцем відпочинку, однак збільшення кількості туристів також означає збільшення відходів. У середньому кількість сміття, створюваного в Середземному морі, зростає приблизно на одну третину протягом сезону. На Майорці цей показник майже вдвічі вищий під час курортного сезону, а на деяких грецьких островах може сягати втричі більшої кількості відходів, які утворюються протягом зимових місяців. 

На Майорці планується прийняти закон, який переважно забороняє одноразовий пластик, але він набуде чинності не раніше 1 січня 2023 року.

В матеріалі зазначили, що відпочиваючі мають високі очікування щодо комфорту в готелях і споживчу поведінку і тому є частиною проблеми. Наприклад гості неохоче відмовляються від безкоштовної води в пляшках у своїх номерах.

Автори дослідження Мартіна фон Мюнххаузен і Бернхард Бауске провели інтерв’ю з власниками готелів, експертами з неурядових організацій, місцевих і регіональних органів влади та компаній з утилізації відходів на Майорці, Ніцці, Ріміні, Закінтосі та Корфу, щодо того, як можна уникнути використання одноразового пластику в усіх приміщеннях готелю – кухні, кімнатах, барі, відкритих зонах, басейні та приміщеннях для співробітників.

“Відповідь можна підсумувати трьома словами: зменшити, повторно використовувати та переробити”, – зазначили в матеріалі.

Автори дослідження запропонували низку заходів для того, щоб якомога менше пластику потрапляло в океан, зокрема інвентаризація відходів, сортування сміття, переробка. 

Для початку вони пропонують придбати правильні речі, наприклад, замість використання одноразової упаковки в готелях повинні бути контейнери, які можна повернути та використати повторно. Що стосується сніданку "шведський стіл", багато готелів уже використовують багаторазові контейнери. Але, згідно з інтерв'ю, вони стикаються з опором, коли намагаються ввести їх у кімнати для гостей.

"У розкішних готелях багато гостей чекають крихітних пляшечок дорогого гелю для душу, шампуню чи лосьйону для тіла у ванній кімнаті", — каже  Єва Макілл-Лінненберг з німецької туристичної компанії Wikinger Reisen.

Вона зазначила, що встановлення великого дозатора мила на стіні не створить такого ж враження.

Святкові компанії часто змушені поступатися цій битві, але не завжди. Wikinger Reisen просить гостей приносити з дому багаторазові пляшки. Під час свят у Південній Африці компанія тепер має диспенсери для води в автомобілях для сафарі, що економить 200 000 пластикових пляшок щороку.

Багаторазові пляшки з водою все ще залишаються одним із найефективніших способів скорочення відходів. Однак продаж бутильованої води є важливим джерелом доходу для багатьох готелів.

Фон Мюнхгаузен зазначила, що допоки немає економіки переробки, готелі мають бути лідерами у сталому туризмі та вирішенні проблеми відходів. Наприклад в регіонах, де недостатньо державних послуг, деякі готелі об’єднують зусилля, щоб створити власні приватні системи управління відходами. 

Також важливо залучати гостей до вирішення проблеми. Відпочиваючі можуть зробити свій внесок, наприклад взяти з собою пляшки з водою та багаторазові пакети для покупок, а також забрати сміття з пляжу.

"Цінність поїздки можна оцінити не кількістю зручностей у поліетиленовій упаковці, які пропонує готель, а вільним від сміття ландшафтом, чистими пляжами та здоровим океаном", – пишуть автори дослідження. 

Нагадаємо, в Австралії за 6 років кількість пластикового забруднення на узбережжі зменшилася в середньому на 30%, завдяки ініціативам місцевих органів влади.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, заяви великих товарних брендів, зокрема Coca-Cola і Unilever, про екологічність пластикового паковання вводять споживачів в оману.

Читайте також
Coca-Cola та низку інших відомих брендів викрили в брехні про екологічне паковання
Coca-Cola та низку інших відомих брендів викрили в брехні про екологічне паковання

Компанія замовчує, що є найбільшим у світі пластиковим забруднювачем

На Прикарпатті зібрали мільйон пластикових кришечок: їх хочуть подарувати
На Прикарпатті зібрали мільйон пластикових кришечок: їх хочуть подарувати

Комунальники можуть подарувати їх тим охочим, які мають бачення, як можна використати кришечки повторно