Підозрюють отруєння: на ставках у нацпарку Києва масово загинули качки та риба. Фото

Підозрюють отруєння: на ставках у нацпарку Києва масово загинули качки та риба. Фото

Олена Яценьо

Припускають, що у воду вилили хімікати

У Києві в національному природному парку "Голосіївський" виявили велику кількість мертвої риби й качок на Оріхуватських ставках.

Відповідні фотографії 20 липня опублікувала у Facebook-спільноті "Сусіди. Голосієво" киянка Тетяна Войнаровська. У соцмережі припустили, що ймовірною причиною мору може бути отруєння.

"У парку масово вимерла риба й качки", — йдеться в підписі до фото.

На знімках видно, що мертві тушки риб і птахів лежали на березі та у воді ставка № 3, який розташований біля дитячого майданчика..

У коментарях місцеві жителі зазначили, що вода в ставках останнім часом має неприємний запах, а в деяких — забарвилася в коричневий колір.

Також користувачі мережі додали, що мор риби у ставках Голосієва — явище не нове. За їхніми словами, уже не вперше в районі фіксують масову загибель риби.

Водночас дехто припустив, що у водойму могла потрапити отрута.

З води волонтери витягли майже 20 кілограмів риби, яка загинула. Водночас вдалося зібрати 4 живих качок і ворону — їх відвезли в клініку.

Як повідомили в dtp.kiev.ua, на місці отруєння працювала поліція та слідчо-оперативна група, взяли проби води та зразки тіл, загиблих тварин відправили на експертизу. Окрім того, поліціянти відкрили кримінальне провадження щодо загибелі тварин.

Раніше ЕкоПолітика писала, що річка Сирець, що протікає в столичному парку "Сирецький гай", покрилася сильною білою піною.

Читайте також