Німеччина закрила 7 ТЕС після закінчення опалювального сезону shutterstock

Німеччина закрила 7 ТЕС після закінчення опалювального сезону

Єлизавета Волкотруб

Плани Німеччини по зменшенню використання вугілля для боротьби зі зміною клімату постраждали після російського вторгнення в Україну

Компанії з виробництва електроенергії RWE і LEAG оголосили про закриття семи вугільних електростанцій у Німеччині 31 березня.

Про це повідомляє DW.

На зимовий період німецький уряд відновив роботу п'яти вугільних електростанцій та дозволив продовжити експлуатацію ще двох. Після завершення сезону енергетична німецька компанія RWE заявила, що закриття станцій не спричинить жодних порушень у безпеці енергопостачання.

Закриття призведе до виведення з експлуатації близько 2100 МВт вугільних потужностей.

Відомо, що у липні 2022 році Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що через дефіцит російського газу країна планує відновити роботу 16 неактивних електростанцій, які працюють на вугіллі та нафті, а також продовжить експлуатацію ще 11 станцій, які працюють на викопному паливі.

"З огляду на погіршення кліматичної кризи, закриття вугільних електростанцій є важливим заходом для скорочення викидів парникових газів", – заявила депутат від проурядової партії "Зелених" Катрін Геннебергер.

Міністерство економіки Німеччини до кінця червня має запропонувати заходи для компенсації додаткових викидів парникових газів.

Як повідомляла Екополітика раніше, у Німеччині один з найбільших хімічних комплексів Європи Covestro запустив пілотний проєкт з виробництва аніліну на основі цукру, а не продуктів переробки нафти.

Читайте також
У 2023 році рівень парникових газів у повітрі досяг рекордних показників
У 2023 році рівень парникових газів у повітрі досяг рекордних показників

NOAA оголосило, що викид вуглекислого газу у 2023 році піднявся на третє місце за 65 років ведення записів

Столицю Фінляндії охопив неприємний запах сірки у повітрі
Столицю Фінляндії охопив неприємний запах сірки у повітрі

У регіоні шукають причину появи запаху