Нафтовий гігант Shell пішов на велику угоду для "зеленого" переходу виробництва

Нафтовий гігант Shell пішов на велику угоду для "зеленого" переходу виробництва shutterstock
Олена Яценьо

Це дасть можливість утричі збільшити потужність у сфері відновлюваних джерел енергії

Європейський нафтогазовий гігант Shell готовий купити індійського постачальника відновлюваної енергії Sprng Energy за $1,55 млрд, щоб швидше перейти на виробництво "зеленої" енергії.

Ця угода прискорить перехід нафтогазової компанії на низьковуглецеву енергетику, пише Bloomberg.

У Shell зазначили, що така угода дасть можливість утричі збільшити потужність у сфері відновлюваних джерел енергії. Також це допоможе їм досягти нульових викидів вуглекислого газу до 2050 року.

"Це дасть Shell змогу стати лідером у ланцюжку створення вартості електроенергії на ринку, який швидко зростає", – додали в компанії.

Зауважимо, що Sprng Energy – це платформа відновлюваної енергії, яку створила приватна інвестиційна компанія. Нині на стадії розроблення в неї є вітрові та сонячні проєкти.

У компанії Shell пообіцяли, що нададуть звіт про перебіг переходу на ВДЕ під час зустрічі акціонерів, яка відбудеться наприкінці травня.

Раніше ЕкоПолітика повідомляла, що британсько-нідерландська нафтогазова компанія Royal Dutch Shell обіцяла активізувати зусилля зі зниження викидів вуглекислого газу.

Нагадаємо, що суд Гааги зобов’язав приватну компанію Shell скоротити викиди двоокису вуглецю відповідно до Паризької угоди.

Читайте також
IEA знизило свій прогноз щодо досягнення кліматичних цілей до 2030 року
IEA знизило свій прогноз щодо досягнення кліматичних цілей до 2030 року

Більшість відновлювальної енергетики генерують сонячні електростанції

Відновлювана енергетика вперше випередила вугільну у світовій генерації
Відновлювана енергетика вперше випередила вугільну у світовій генерації

У США великий попит на електроенергію призвів до збільшення використання вугілля на 17% за перше півріччя 2025 року

Відновлювані джерела забезпечили 54% електроенергії, виробленої в ЄС
Відновлювані джерела забезпечили 54% електроенергії, виробленої в ЄС

У червні сонячна генерація становила 22% від всього виробництва електроенергії ЄС

Світові інвестиції у відновлювальну енергію за рік зросли на 10%
Світові інвестиції у відновлювальну енергію за рік зросли на 10%

Найбільшими інвесторами у “зелену” енергетику є Китай та ЄС