На Закарпатті заборонили в’їжджати в ліси shutterstock

На Закарпатті заборонили в’їжджати в ліси

Катерина Бєлоусова

Рішення Ради є обов’язковим для виконання

В Закарпатській області, щоб уникнути пожеж в екосистемах, заборонили в’їжджати у ліси на авто та іншій самохідній техніці, окрім транзитних шляхів.

Таке рішення прийняла Рада оборони області, повідомляє пресслужба Закарпатської ОДА.

В матеріалі пояснили, що чи не щодня рятувальники приборкують вогонь у природних екосистемах. Здебільшого ці пожежі виникають через високу температуру повітря або людську необережність чи недбалість.

В Закарпатській ОДА звернули увагу, рішення Ради є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.

Нагадаємо, в Україні за 4 місяці війни 43% пожеж сталися з провини безвідповідальних українців, які вчинили 30 205 підпалів. Навіть у дні війни країна залишилась абсолютним лідером у Європі за кількістю підпалів сухої рослинності.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, на Закарпатті в Мукачівському районі 1 липня палії трави знищили 0,7 га пшениці на приватних наділах та ще 7 га сухої рослинності цього пасовища. 

Читайте також