На Рівненщині чорні лісоруби знищили дерев на 3 мільйони гривень

На Рівненщині чорні лісоруби знищили дерев на 3 мільйони гривень shutterstock
Катерина Бєлоусова

Матеріали справи передали до поліції

На Рівненщині у Сарненському районі чорні лісоруби знищили 977 дерев, що завдало збитків на 2,9 мільйона гривень.

Дерева вирубали на землях запасу лісогосподарського призначення Рокитнівської селищної ради, повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу у Facebook.

Зазначається, що поблизу села Рокитне знищили 912 дерев, а Осницька – 65.

В повідомленні розповіли, що поки що особи зловмисників не встановили. Якщо цього не станеться, то збитки відшкодує орган місцевого самоврядування. Екоінспектори предʼявили претензію Рокитнівській селищній раді для добровільного відшкодування.

Зазначається, що матеріали справи передали до поліції.

Нагадаємо, на Рівненщині судитимуть двох мешканців Саранського району за вирубку 5 дерев в ботанічному заказнику "Залавський". Їм загрожує виплата 25 500 гривень штрафу або позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, на Харківщині викрили групу з 10 працівників "Укрзалізниці", які незаконно вирубували дерева та продавали їх, а також використовували техніку та пальне компанії. Лише за серпень-жовтень 2023 року вони завдали збитків на понад 1 мільйон гривень.

Читайте також
Аграрії палять траву на полях, а горять ліси. Чому лісівники посилюють протипожежні заходи
Аграрії палять траву на полях, а горять ліси. Чому лісівники посилюють протипожежні заходи

Лісівники вимушені тушити поля, щоб вогонь не дістався дерев

Лише 850 грн за зрубане дерево. Експерти розповіли, чому штрафи не працюють
Лише 850 грн за зрубане дерево. Експерти розповіли, чому штрафи не працюють

Активісти закликають збільшити штрафи та встановити кримінальну відповідальність за порушення

У Карпатах нищать ліс з цінними рослинами, щоб збудувати ЛЕП до вітропарку
У Карпатах нищать ліс з цінними рослинами, щоб збудувати ЛЕП до вітропарку

Лісівники на відміну від екоактивістів не помітили там червонокнижних рослин

Екозлочини тижня: приватизація заповідників, захист пралісів, забруднення на мільйони
Екозлочини тижня: приватизація заповідників, захист пралісів, забруднення на мільйони

Через злочинні змови під керівництвом лісівників в Україні продовжують незаконно вирубувати тисячі дерев