На АЗС у Закарпатській області виявили екологічні порушення ДЕІ

На АЗС у Закарпатській області виявили екологічні порушення

Олена Яценьо

Екоінспектори провели відбір палива

Фахівці Держекоінспекції в Закарпатській області виявили, що продукція на одній з автозаправних станцій, яка розташована в Ужгородському районі, поширюється без наявності документів якості.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції (ДЕІ) в Закарпатській області на своїй фейсбук-сторінці.

У результаті планової перевірки держекоінспектори встановили, що продукція на АЗС поширюється без наявності документів якості, визначених Технічним регламентом щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, який затверджений постановою КМУ від 01.08.2013 № 927.

Окрім того, співробітники ДЕІ відібрали зразки всіх видів нафтопродуктів (автомобільних бензинів і дизельного палива), які реалізує ця АЗС, та надіслали їх до незалежної акредитованої лабораторії для проведення експертизи їхньої якості та відповідності ДСТУ.

За результатами досліджень буде ухвалено рішення щодо заборони надання продукції на ринок, вилучення її з обігу, відкликання або приведення у відповідність до Технічного регламенту.

Тим часом до встановлення результатів експертизи накладено тимчасову заборону на поширення продукції, зразки якої відібрано відповідно до вимог Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції".

Раніше ЕкоПолітика писала, що близько половини (45%) автозаправних станцій, які перевірила Державна екологічна інспекція, не мають дозвільних документів на забруднювальні викиди або висновку з оцінки впливу на довкілля.

Читайте також
УБС у Києві безплатно прийме небезпечні відходи: що можна приносити
УБС у Києві безплатно прийме небезпечні відходи: що можна приносити

Батарейки, лампи й термометри можна буде безплатно здати тільки протягом трьох днів

СБУ викрила контрабанду лісу на 2 мільйона гривень. Фото
СБУ викрила контрабанду лісу на 2 мільйона гривень. Фото

Вантаж ділок намагався експортувати через Одеський порт

На Київщині рибні браконьєри побили екоінспектора
На Київщині рибні браконьєри побили екоінспектора

Інспектори звернулись в поліцію