Глобальна компанія з управління портами International Container Terminal Services (ICTSI) запустила ініціативу з протидії зміні клімату, яка передбачає розробку комплексної дорожньої карти декарбонізації для всіх портів ICTSI.
Цільові показники для викидів Scope 1 та 2 будуть розроблені до кінця 2023 року, повідомляє Hellenic Shipping News Worldwide.
Як відомо, Scope 1 охоплює прямі викиди компанії, Scope 2 – непрямі викиди від виробництва електроенергії, а Scope 3 – інші непрямі викиди, на які компанія безпосередньо не впливає і які повʼязані з придбаними товарами та послугами.
В матеріалі розповіли, що ICTSI також планує знизити викиди Scope 3. Для цього до 2025 року компанія проведе облік викидів у ланцюжку створення вартості та оновить попередні цілі.
"Із запуском нашої ініціативи з питань зміни клімату ми демонструємо нашу прихильність до сталого майбутнього. Декарбонізуючи нашу діяльність та вирішуючи проблеми зміни клімату, ICTSI прагне зробити значний внесок у глобальні зусилля, спрямовані на створення більш зеленого та сталого світу", – сказав виконавчий віцепрезидент ICTSI Крістіан Гонсалес.
Зазначається, що для розробки стратегії декарбонізації ICTSI призначив внутрішню команду та залучив міжнародні консалтингові компанії. Це дозволить:
- встановити базовий рівень викидів парникових газів;
- розробити плани скорочення викидів;
- визначити цілі та створити основу для моніторингу ефективності.
В матеріалі підкреслили, що ICTSI підтримує принципи екологічно відповідального та сталого управління. Компанія активно впроваджує заходи, спрямовані на:
- підвищення енерго- та ресурсоефективності;
- зниження викидів.
В матеріалі додали, що три термінали компанії у Еквадорі, Мексиці та Бразилії були сертифіковані як вуглецево-нейтральні.
Нагадаємо, у березні 2023 року країни ЄС досягли попередньої домовленості щодо скорочення викидів парникових газів у галузі морського транспорту.
Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, В Йорданії контейнерний термінал Акаби (ACT) оголосив про запуск своєї комплексної стратегії декарбонізації, яка допоможе досягти нульових викидів до 2040 року.