Де здати непотрібні дитячі книжки у Києві: сортувальна станція запустила проєкт з буккросингу Shutterstock

Де здати непотрібні дитячі книжки у Києві: сортувальна станція запустила проєкт з буккросингу

Книги для дітей та підлітків прийматимуть до кінця літа

У Києві сортувальна станція оголосила про збір дитячих книг для шкільних бібліотек.

Відповідну інформацію розмістили у Telegram-спільноті "Україна без сміття".

Як зазначається, пункт прийому розташований за адресою вул. Саперно-Слобідська, 25/4 (найближча станція метро – "Деміївська"). Тут приймають на переробку пластикові пляшки, фольгу, алюмінієві кришки, пінопласт, скло, а з серпня запустили новий проєкт з буккросингу.

"Увесь серпень збиратимемо дитячі книги, щоб вже у вересні бібліотекарі районних і обласних шкіл змогли поставити на полиці нові і цікаві книги, а діти — отримати захопливі книжкові пригоди і подорожі у фантастичні, пригодницькі, наукові та інші світи", – зазначають у повідомленні.

"Дитячі і підліткові книги у читабельному стані приймаємо до кінця літа. Кілька примірників чи кілька ящиків — ми приймемо будь-яку кількість книг", – додали в "Україні без сміття".

Як зазначається, книги потрібно передавати консультантам у жилетках.

Пункт прийому працює п'ять днів на тиждень:

середа – п'ятниця з 15 до 23:30;

субота – неділя з 10 до 15:30.

Уточнити інформацію можна за електронною адресою: hello@nowaste.org.ua.

"Якщо ви хочете, щоб ми відправили вашы книги у якусь конкретну бібліотеку, то зазначте, будь ласка, на коробці адресу чи місто. Даємо слово, що книги опиняться в потрібному місці", – резюмували у повідомленні.

Раніше ЕкоПолітика повідомляла про те, куди кияни можуть здати одяг і непотрібні речі у хорошому стані.

Також повідомлялося, де у Києві здати відходи на утилізацію.

Читайте також
За позовом екоактивістів почався судовий процес проти секретаря Київради Бондаренка
За позовом екоактивістів почався судовий процес проти секретаря Київради Бондаренка

Його дії на посаді вже давно викликають обурення в громадських природоохоронців

Якість повітря у Києві знову погіршилася: названо причини та рекомендації
Якість повітря у Києві знову погіршилася: названо причини та рекомендації

Спеціалісти запевняють, що така ситуація є типовою для осіннього періоду