На Волині в лісі поблизу біля дороги на в'їзді в смт Шацьк виявили стихійне звалище з медичними препаратами та побутовим сміттям, зокрема пластиковими пляшками, посудом та іншими відходами.
Про це повідомляє ВолиньUA.
У виданні опублікували фото стихійного звалища, на яких можна помітити сильнодіючі ліки. У частини препаратів ще не вийшов термін придатності.
![volynua.com](https://ecopolitic.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/post_image_169798637012.jpg)
volynua.com
Варто зазначити, що медикаменти належать до небезпечних відходів. Вони вкрай негативно впивають на довкілля та потребують спеціальної утилізації. Таке сміття навіть не можна викидати у загальний контейнер.
Як відомо, смт Шацьк знаходиться в оточенні 24 озер. Такий комплекс вважається одним з найбільших в Європі. Окрім того, на цій території знаходиться Шацький національний природний парк.
![volynua.com](https://ecopolitic.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/post_image_169798637094.jpg)
volynua.com
Нагадаємо, у Харківській області у Красноградському районі прибрали нелегальне звалище медичних відходів, зокрема з тестами на коронавірус COVID-19. Сім мішків з цими відходами виявили поблизу села Дубові Гряди завдяки зверненню людей.
Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, на Волині судитимуть директора мʼясокомбінату з Володимирського району, який організував злив відходів з тваринних туш у лісосмугу поблизу села Озютичі. Це спричинило значне забруднення ґрунту.