Чому він такий важливий? Законопроект прописує реальні та дієві механізми модернізації важкої промисловості, які зменшать забруднення навколишнього середовища шляхом застосування кращих доступних технологій. Чи буде від цього шкода промисловості та економіці? Ні!

Тому, що законопроєкт передбачає гнучкі умови і терміни такої модернізації. Економіка ж від цього виграє в довгостроковій перспективі, тому що стане більш конкурентоспроможною.

Законопроєкт вводить прозору процедуру надання інтегрованого дозволу, замінюючи три дозволи одним, з дієвим механізмом залучення громадськості. Хто проти нього? Ті "промисловці", які роками відкладають інвестиції в технології очищення викидів, отруюють українців, зате активно інвестують в яхти, елітну нерухомість. Важливо! Законопроєкт ухвалюється за основу. Експерти разом з громадськістю розробили поправки, до другого читання зроблять його ще кращим! Ті ж промисловці будуть мати всі можливості разом доопрацювати законопроєкт! Ну і це суттєвий крок назустріч ЄС — це імплементація директиви 2010/75 / ЄС!