Остап Єднак

Голова офісу реформ при Міндовкілля
Остап Єднак
Остап Єднак 5

У 2014 році був обраний народним депутатом Верховної Ради VIII скликання від партії "Самопоміч" № 17 у списку. Виведений із фракції "Самопоміч" за підтримку законопроєкту щодо децентралізації 31 серпня 2015-го.

У період із 26 листопада 2014-го до 29 серпня 2019 року працював секретарем Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Працюючи у Верховній Раді став співавтором євроінтеграційних законів "Про стратегічну екологічну оцінку", "Про оцінку впливу на довкілля" та "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" (про мораторій на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді).

Був також членом таких міжфракційних депутатських об'єднань, як "Європейська екологічна ініціатива", "За духовність, моральність та здоровʼя України", "Зелена енергія змін", "Міжфракційне депутатське аграрне обʼєднання".

Спеціалізується на питаннях: вдосконалення екологічного законодавства, збереження біорізноманітня лісів, промислового забруднення, НПСВ.

Читайте також Всі новини

Схожих новин ще немає