Тому Асоціація PAEW Professional Association of Environmentalists of the World звертає увагу на необхідність узгодження положень Законів України "Про систему громадського здоров’я" та "Про охорону атмосферного повітря", відповідних підзаконних актів в частині виключення:

  • негативного висновку центрального (територіального) органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, щодо можливості видачі дозволу на викиди як підставу відмови у видачі дозволу на викиди;
  • скасування центральним (територіальним) органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення, висновку щодо можливості видачі дозволу, як підставу анулювання дозволу на викиди;
  • погодження центрального (територіального) органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення під час розгляду документів на викиди, що регламентовано Порядком.

Відповідне звернення нами направлено голові Державної регуляторної служба України Олексію Кучеру, міністру захисту довкілля та природних ресурсів України Руслану Стрільцю та т. в. о. голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Ользі Шевченко.