Тому сьогодні хочу акцентувати увагу на тому, що реформи у сфері довкілля мають найнижчий рівень наближення до вимог ЄС.

Багато, хто з нас прогнозував такі результати і неодноразово пропонував нашому екокомітету ВРУ, особисто Олегу Бондаренку, Міністерству захисту довкілля та природних ресурсів України, особисто Руслану Стрільцю, конкретні механізми прискорення євроінтеграційних процесів, організацію міжнародної експертної допомоги, але нас не завжди чули.

Олег Бондаренко, вважаю вкрай необхідним заслухати пана профільного Міністра на найближчому засіданні комітету з відповідними поясненнями ситуації. Адже в той час, коли наші воїни ризикують найдорожчим, захищаючи нас від "руського миру", коли президент України робить неймовірні речі у наближенні України до ЄС і йому за це аплодують Парламенти світу, ніхто не має ніякого права "буксувати". Бездіяльність у даному випадку – це злочин!

Зі своєї сторони, як заступник голови екологічного комітету,  застосую весь інструментарій парламентського контролю, і в подальшому публічно інформуватиму суспільство про свою роботу та проблеми, які потрібно вирішувати на шляху європейської інтеграції. Народ України має отримати відповіді на такі питання: 

  • Чия халатність, або некомпетентність призвела до таких результатів? 
  • Які першочергові кроки оперативного виправлення ситуації? 

Свої пропозиції я теж озвучу всім дотичним інституціям в котрий раз! І я продовжу задавати ці питання доки ми всі не отримаємо чітку і конкретну відповідь та реальний план дій!