Це надважливе рішення дозволить, з одного боку, Україні далі впевнено рухатися євроінтеграційним курсом, а з іншого — розвивати енергоефективну та технологічно модернізовану промисловість.

Другий НВВ інтегрує вже наявні політики і стратегічні документи, передбачені умовами Угоди про Асоціацію з ЄС та Договором про Енергетичне Співтовариство. Він показує, яким буде ефект для скорочення викидів від подальшого системного впровадження реформ.

У документі ми заклали ціль – до 2030 року скоротити викиди парникових газів до рівня 35% порівняно з 1990 роком.

Без сумніву, зміна клімату сьогодні є однією з найбільш гострих світових проблем. Лише за останні роки в Україні та світі в рази збільшилась кількість аномальних погодних явищ, які призводять до загибелі людей та значних економічних втрат.

Сценарій нічого не робити у даній ситуації є найнебезпечнішим.

Далі плануємо реформувати систему екологічних фінансів та створити Український Кліматичний Фонд. Кошти, які у нього надходитимуть, будуть спрямовуватися виключно на природоохоронні заходи і декарбонізацію.

Колір інвестицій у наступні 10 років буде виключно зеленим, а економіка зможе розвиватися за новими технологіями і бути конкурентною.