- Ну, ось ви це все розмовляєте! А коли до справи перейдемо?

- Що ви маєте на увазі?

- Потрібні конкретні плани, програми, ще щось там...

- Так напишіть їх.

- Чому це я повинен щось писати? Цим повинні фахівці займатися! Такі, як Ви!

- Так ми і займаємося.

- Щось результатів не видно!

- А Ви самі чим займаєтеся?

- Я в сільськогосподарському інституті завідувач сектора.

- Тобто Ви фахівець із сільського господарства? І скільки планів і програм Ви написали в своїй галузі?

- Ой, все зрозуміло з Вами!

Вже втомився відповідати всім борцям за "перехід до справи", тому винесу сюди — ми вже давно перейшли! (Хоча ці хлопці ФБ навряд чи читають).

Ми в компанії ЦЕРН — Центр екології та Розвитку Нових технологій кожен день розробляємо екологічні стратегії та проєкти для найбільших промислових підприємств України. Виконуємо оцінку соціально-екологічних ефектів і ризиків, проводимо аудити, готуємо проєктну та дозвільну документацію. Все це робиться з однією метою — переконати інвесторів вкладати гроші в екологічну модернізацію української промисловості.

У Professional Association of Ecologists of Ukraine ми працюємо над проєктами законів, беремо участь в обговоренні нормативно-правових актів, напрацьовуємо кращі світові практики державного управління природоохоронною сферою. Це ми робимо знову ж з метою створення регуляторних стимулів для екологічних інвестицій в Україні.

Те, що можемо, ми робимо.

Навіщо ж потрібні публічні заходи на екологічну тему ( "говорильня" в простолюдді)?

Все просто. Ніхто ніколи не підніме дупу, якщо до питання не привертати увагу. Інвестори не будуть вкладати гроші в екологічні проєкти, політики не будуть займатися екологічним законодавством, уряд не буде проводити реформи в природоохоронній сфері (так, ось такий ось сучасний інформаційний світ).

Тому.

Я із задоволенням беру участь у всіх "говорильнях" і користуюся кожною можливістю розповісти про екологічні питання, а особливо промислової екології, на якій я спеціалізуюся.