Насамперед йдеться про співпрацю у сфері запобігання кліматичним змінам шляхом скорочення викидів парникових газів, просування інновацій та розвиток інвестиційної привабливості сфери управління відходами та відповідної галузі.

Україна та США домовилися про спільні дії у рамках Паризької угоди та досягнення цілей із скорочення викидів парникових газів.

Це підтверджує правильність шляху, яким крокує Україна у напрямку реалізації власних кліматичних амбіцій.

У липні Уряд схвалив оновлений Національно визначений внесок до Паризької угоди. Це амбітне та надважливе рішення дозволить Україні впевнено рухатися курсом кліматичної нейтральності, розвивати енергоефективну індустріальну економіку на нових технологічних укладах.

Сьогодні ми працюємо над Операційним планом для досягнення цілей НВВ2 та концепцією створення Українського Кліматичного Фонду для реінвестування екологічних податків та податку на CO2 в проєкти декарбонізації у ключових секторах економіки. Це нова фінансова інституція, яка, за задумом, співфінансуватиме програми з декарбонізації та екологічної модернізації.

Україна приєдналася до Місії інновацій з питань клімату у сільському господарстві (AIM) та має намір розвивати відновлювану енергетику у фінансово відповідальний спосіб.

Україна та Сполучені Штати домовилися про посилення інвестиційної привабливості України та залучення іноземних інвестицій, які необхідні для досягнення енергетичної незалежності, декарбонізації та впровадження "зелених" технологій.