Закон вводить "дозволи" ні на що і регулює діяльність невідомо яких "установок". Це очевидно. Якщо Ахмєтов і проти цього закону (підозрюю, що він проти посилення екологічних норм і контролю), то авторам він міг лише подякувати. Через таку політику з підготовки законів і забруднюється простір. Тому скільки б ви чорне білим не називали, це не допоможе ні вам ні екології. Бо не в назві суть закону, а в тексті, який написано. А дешевий не фаховий популізм і спекуляція хіба що потішать ваших спонсорів або его.

...

Установка, наприклад, це що? Піч, цех, завод??? Скільки дозволів потрібно? Дозвіл видається на конкретний вид діяльності згідно з законом, а не на те, що захоче інспектор хабарник. Власне, ми продовжуємо бути в діалозі. І образи чи згадки Ахмєтова чи будь-кого іншого на мене не діють. Як кажуть: роби, що повинен і нехай буде, що буде. Чи проти ахмєтовці цього закону? Звичайно. Бо не хочуть займатися тим, що повинні.

А я проти, бо нечіткі формулювання викличуть у нашій країні тиск влади на ворогів і корупцію. Тобто я за ідею закону, але проти таких формулювань. Як і багато правозахисників, з якими я співпрацюю. Саме тому ми проголосували у попередньому читанні, нам обіцяли врахувати зауваження до повторного першого і проігнорували. Це було нечесно