У Києві зʼявився мурал з зооволонтеркою, яка героїчно врятувала хворих собак з Ірпеня

У Києві зʼявився мурал з зооволонтеркою, яка героїчно врятувала хворих собак з Ірпеня
Катерина Бєлоусова

Мурал покликаний популяризувати всиновлення домашніх тварин

У Києві у Шевченківському районі на фасаді будинку на вулиці Золотоустівській, 23 відкрили мурал "Сімʼя для чотирилапого", на якому зображена зооволонтерка Анастасія Тиха, яка врятувала собак з інвалідністю з Ірпеня на початку повномасштабного вторгнення.

Малюнок повторює фото американського фотографа Крістофера Очіконе, на якому Тиха пішки виводить собак з охопленого боями міста, повідомляє The Village Україна.

Зазначається, що у 2022 році Тиха разом з чоловіком врятували з Ірпеня 30 тварин.

В матеріалі розповіли, що мурал покликаний популяризувати адопцію, тобто всиновлення тварин, щоб зменшити навантаження на притулки.

“Наразі в Україні близько 150 тисяч тварин, які потребують допомоги, а в прифронтових областях чотирилапих побільшало вдвічі, – розповіли в матеріалі. –  У червні в Києві зафіксували рекордну кількість тварин, які знайшли новий дім. Це сталося після підриву російськими окупантами Каховської ГЕС”.

Нагадаємо, у березні 2022 року двадцятирічна зооволонтерка Анастасія Тиха разом із чоловіком Артуром Лі під час евакуації з охопленого вогнем Ірпеня пішки вивели 15 хворих собак, декого з яких – на інвалідних візках. Фото активістки облетіла весь світ.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, у червні після підриву Каховської ГЕС зооволонтерка Анастасія Тиха розповіла, що деякі люди вирішили допомагати тільки врятованим собакам та котам з Херсону.

Читайте також
Поранений лось потребує термінового порятунку. Відповідальні служби не реагують
Поранений лось потребує термінового порятунку. Відповідальні служби не реагують

Імовірно, лісовому велетню нашкодили браконьєри. Люди зверталися до поліції та екоінспекції, але фахівці досі не оглянули тварину

Найкращі фото Nature inFocus 2025: дика природа без прикрас
Найкращі фото Nature inFocus 2025: дика природа без прикрас

Фотоконкурс документує життя тварин і висвітлює проблеми охорони природи

Двох левиць-утікачок на Хмельниччині шукали за допомогою дрона
Двох левиць-утікачок на Хмельниччині шукали за допомогою дрона

У прокуратурі розслідують факт жорстокого поводження з тваринами

На Кіровоградщині дозволять полювання на диких тварин: в мережі обурилися
На Кіровоградщині дозволять полювання на диких тварин: в мережі обурилися

Дозвіл на полювання отримають 25 мисливських організацій на Кіровоградщині