Компанія “МХП Еко Енерджи” отримала престижну нагороду в сфері біогазу

Компанія “МХП Еко Енерджи” отримала престижну нагороду в сфері біогазу shutterstock
Катерина Бєлоусова

Навіть в умовах війни компанія перетворює відходи виробництва у відновлювальну електроенергію, "зелене" тепло та "чисті" органічні добрива

Українська біотехнологічна компанія “МХП Еко Енерджи” отримала міжнародну нагороду "AD&Biogas Industry Award 2022", її біогазовий комплекс визнано одним із найкращих у світі у категорії "AD Circular Solution".

Комплекс переробляє відходи птахофабрики “Оріль-Лідер”, зокрема курячий послід, стічні води комплексу та шлам в біогаз, теплову та електричну енергію, повідомляє Біоенергетична Асоціація України у Facebook.

З 2017 роre комплекс повністю забезпечує енергією господарство “Оріль-Лідер” та ще близько 20 000 квартир та домівок.

Компанія МХП реалізовує модель циркулярної економіки, яка відповідає найкращим практикам світу. Її підтримують глобальні інституції, зокрема Всесвітня біогазова асоціація.

Навіть в умовах війни компанія перетворює відходи виробництва у відновлювальну електроенергію, "зелене" тепло та "чисті" органічні добрива.

В матеріалі підкреслили, що бізнес та економіка, що побудовані за циркулярною моделлю, можуть бути повністю незалежними. Також компанія працює над інноваційними рішеннями для зміцнення енергетичної та продовольчої безпеки.

Нагородження відбудеться під час головної події у галузі "The World Biogas Summit", що відбудеться влітку 2022 року у Великобританії.  Всесвітня біогазова асоціація разом із партнерами є організатором заходу.

Нагадаємо, у Кривому Розі Центральний ГЗК використовує лушпиння соняшнику замість газу.

Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, Єврокомісія представила новий пакет пропозицій для циркулярної економіки.

Читайте також
Ліси та гори в жертву ВДЕ: активісти закликають Раду не голосувати за законопроєкт № 15122
Ліси та гори в жертву ВДЕ: активісти закликають Раду не голосувати за законопроєкт № 15122

Парламентські юристи згодні, що реалізація норм закону негативно вплине на землі з лісами, болотами, водоймами та полями

Загальні правила для пакування й обмеження PFAS: у ЄС діє новий регламент
Загальні правила для пакування й обмеження PFAS: у ЄС діє новий регламент

Особливі обмеження стосуються PFAS, які здатні викликати низку системних захворювань у людей та тварин

В Австралії диких птахів вакцинуватимуть від смертельного пташиного грипу
В Австралії диких птахів вакцинуватимуть від смертельного пташиного грипу

Континент став останнім на планеті, куди добралася епідемія

"Трек лелек": ДТЕК запустив екоініціативу для дослідження міграції птахів
"Трек лелек": ДТЕК запустив екоініціативу для дослідження міграції птахів

Вже наприкінці серпня на сайті компанії запрацює інтерактивна карта з маршрутами лелек