Біля Харкова активісти прибрали ліс від сотні пляшок із сечею. Відео

Біля Харкова активісти прибрали ліс від сотні пляшок із сечею. Відео facebook.com/prihdkoartem
Олена Яценьо

Їх вивезли на сміттєвий полігон

Харківські екоактивісти прибрали з узбіччя в лісосмузі району Жихорів сотні пляшок із сечею, які днями знайшли там під час толоки.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив екоактивіст й ініціатор акції "Чисті Уди" Артем Приходько. Він також опублікував у соцмережі відповідне відео.

За його словами, волонтери спільно зі співробітниками компанії "Омега" завантажили пляшки з відходами людської життєдіяльності у вантажівку та вивезли їх на сміттєвий полігон.

Напередодні ЕкоПолітика писала, що активісти, які натрапили на огидну знахідку, припустили, що пластикові пляшки із сечею прямо із фур могли викидати далекобійники, які їдуть до ТОВ "Омега" і на харківську митницю.

Активісти зібрали всі знайдені пляшки й виставили вздовж дороги з написом "Привіт фурам", щоб водії вантажівок, які проїжджають повз, могли побачити "результат своїх поїздок" на власні очі.

Приходько додав, що у планах встановити на цій ділянці дороги, де стався інцидент, знаки й сміттєві контейнери.

Читайте також
Парк відпочинку на Теремках у Києві під загрозою: що тут планують будувати
Парк відпочинку на Теремках у Києві під загрозою: що тут планують будувати

Активістів здивувала раптова зміна позиції чиновників, які мали б захищати зелені зони столиці

Кооператив “Династія” по-рівненськи: ЗМІ заявляють про незаконне будівництво у заповідному лісі
Кооператив “Династія” по-рівненськи: ЗМІ заявляють про незаконне будівництво у заповідному лісі

Так само, як і у випадку зі скандальним будівництвом у Козині, початок повномасштабного вторгнення не став для рівненських чиновників причиною відмовлятися від красивого життя

Понад 1,5 млн – державі, 1 млн – громадам: "Лісам України" доведеться відшкодовувати збитки
Понад 1,5 млн – державі, 1 млн – громадам: "Лісам України" доведеться відшкодовувати збитки

Мільйонні штрафи за порушення вже стають буденністю для цього держпідприємства

Нова ініціатива Мінекономіки загрожує масштабним знелісненням – УПГ
Нова ініціатива Мінекономіки загрожує масштабним знелісненням – УПГ

Активісти регулярно вказують владі на нові законодавчі ініціативи, які негативно впливатимуть на стан українських лісів