Тетяна Лампіка

Керівниця ГО "Екопатруль"
Тетяна Лампіка
Тетяна Лампіка 3

Голова Дніпропетровської обласної організації Партії зелених України. У 2017 році стала членкинею громадської екологічної ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Членкиня громадської ради при Міндовкілля.

Співвласниця та власниця п’яти підприємств, що займаються торгівлею, наданням інформпослуг і поводженням із відходами: ТОВ "ЕЦД", ТОВ "Глобал інвест плюс", ТОВ "ДТЕК", ТОВ "СП Глобал Інвест", ТОВ "МІЛЯ". Голова громадського формування з охорони громадського порядку "Екологічний патруль", співзасновниця ГО "Громадська взаємодія".

Також є учасницею робочих груп з екологічної модернізації і безпеки при ПАТ "ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО" Придніпровська ТЕС, з обговорення проєкту концепції створення Загальнодержавної автоматизованої системи "Відкрите довкілля" та розроблення "зелених" законопроєктів, наприклад "Зелена Варта" та інші.

Спеціалізується на питаннях: контролю за роботою Державної екологічної інспекції, проходження процедури ОВД, сортування побутових відходів, проблем навколишнього середовища в Дніпрі.

КоментаріУсі коментарі

Нові коментарі будуть трохи пізніше

Читайте також Всі новини
Чим займаються лідери екологічного фронту у час війни
Чим займаються лідери екологічного фронту у час війни

Хтось годує тварин, а хтось мобілізував всі ресурси на потреби військових

"Безголове" міністерство, або Чому Міндовкілля не працює ефективно?
"Безголове" міністерство, або Чому Міндовкілля не працює ефективно?

Міністри не затримуються на посадах довше року, а екологічні реформи – гальмуються