Тетяна Лампіка

Керівниця ГО "Екопатруль"
Тетяна Лампіка
Тетяна Лампіка 2

Голова Дніпропетровської обласної організації Партії зелених України. У 2017 році стала членкинею громадської екологічної ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації. Членкиня громадської ради при Міндовкілля.

Співвласниця та власниця п’яти підприємств, що займаються торгівлею, наданням інформпослуг і поводженням із відходами: ТОВ "ЕЦД", ТОВ "Глобал інвест плюс", ТОВ "ДТЕК", ТОВ "СП Глобал Інвест", ТОВ "МІЛЯ". Голова громадського формування з охорони громадського порядку "Екологічний патруль", співзасновниця ГО "Громадська взаємодія".

Також є учасницею робочих груп з екологічної модернізації і безпеки при ПАТ "ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО" Придніпровська ТЕС, з обговорення проєкту концепції створення Загальнодержавної автоматизованої системи "Відкрите довкілля" та розроблення "зелених" законопроєктів, наприклад "Зелена Варта" та інші.

Спеціалізується на питаннях: контролю за роботою Державної екологічної інспекції, проходження процедури ОВД, сортування побутових відходів, проблем навколишнього середовища в Дніпрі.

Коментарі Всі коментарі

Нові коментарі будуть трохи пізніше

Читайте також Всі новини
Ловлять на хабарах тричі на місяць: чи "вб’є" реформа корупцію в екоінспекції?
Ловлять на хабарах тричі на місяць: чи "вб’є" реформа корупцію в екоінспекції?

Реформа екологічної інспекції може створити додатковий інструмент тиску на бізнес

Дніпрян закликали протистояти бізнесу з видобутку урану біля міста
Дніпрян закликали протистояти бізнесу з видобутку урану біля міста

Основний ризик — це підземна вода, яка може забруднитися кислотою