Олексій Рябчин

Радник міністра захисту довкілля та природних ресурсів
Олексій Рябчин
Олексій Рябчин 0

Опікується питаннями Green Deal, СВАМ, електромобілів в Україні, НВВ2, накопичувачів енергії, екологічно-свідомої поведінки, зміни клімату.

Протягом 2008-2009 років брав участь у проєкті Британської Ради «Low Carbon Futures; Challenge Europe» («Низьковуглецеве майбутнє: зміни Європу»), у межах якого разом із представниками 15 країн Європи працював над підвищенням обізнаності населення про проблеми зміни клімату, питаннями ефективного використання енергії та ефективної транспортної політики в контексті глобальних змін клімату.

Працював заступником міністра енергетики та захисту довкілля у 2019-2020 роках. У Міністерстві енергетики та захисту довкілля України відповідав за такі напрями: енергоефективність, ініціатива прозорості видобувних галузей (ІПВГ чи EITI), реформа СО2 податку в контексті «Європейського зеленого курсу», розвиток електромобільності, науково-інноваційний розвиток, воднева енергетика, взаємодія з народними депутатами.

Із серпня 2019 року веде авторську передачу «Зелені інновації» на Радіо НВ, розповідаючи про відновлювальну енергетику, протидії зміні клімату, електромобілі та інші екологічно корисні технології.

 

 

Читайте також Всі новини
ТОП чоловіків-драйверів екологічної політики України
ТОП чоловіків-драйверів екологічної політики України

Редакція вирішила відзначити тих, хто бере активну участь у формуванні екологічного порядку денного